Ideálny alkoholický drink podľa znamenia zverokruhu: Trafili sa hviezdy do vašej chute?

Drink podľa znamenia zverokruhu

Postavenie hviezd ovplyvňuje jednotlivé znamenia zverokruhu v mnohých smeroch - aj pri výbere nápoja (Zdroj: Freepik/freepik)

Od odvážnych Baranov, cez pragmatických Kozorožcov až po vášnivých Škorpiónov – každé znamenie vo zverokruhu má svoju jedinečnú povahu. A tá sa odráža aj na chuťovej palete a osobitnom štýle. Prečítajte si, aký drink by ste si mali dopriať v nasledujúcom období podľa vašej charakteristiky v rámci horoskopu. Tieto odporúčania však berte, samozrejme, s rezervou.

Vodnár (20. január – 18. február)

Povaha Vodnára nesadne každému. Rovnako si tak Vodnár nedokáže pripiť na zdravie s každým. Kompromis by však mohol priniesť legendárny drink Bloody Mary. Ten je namiešaný z vodky, paradajkového džúsu a ďalších aromatických korení.

Ryby (19. február – 20. marec)

Množstvo ľudí narodených v znamení Rýb má obdobie, kedy potrebovali k zábave alkohol, už dávno za sebou. V nasledujúcich dňoch im však drink padne viac ako vhod. Ako vodné znamenie by mali staviť na miešaný nápoj v tónoch vody. To môže byť napríklad drink Blue Lagoon, čiže v preklade Modrá Lagúna.

(Zdroj: unsplash.com/Norbert Braun)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Iba málo znamení dokáže zniesť niečo také tvrdé ako Barani. Pozor však na alkohol, nemali by ste to s ním preháňať. Ak budete mať chuť vypiť si, stavte na drink, v ktorom dominuje vodka.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Býk je pôžitkár a nepotrebuje vymýšľať, pretože vie, čo mu chutí. Kvalitné víno nebude krokom vedľa. Už si len stačí vybrať dobrý ročník a ešte lepšiu odrodu.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Často je to práve zvedavosť a nespútanosť Blížencov, ktorá im priniesla mnohé prelomové momenty v ich živote. Tieto vlastnosti sa odrážajú aj pri chuťových pohárikoch. Ak drink, tak rozhodne Long Island Iced Tea.

Rak (22. jún – 22. júl)

Rak sa dokáže odviazať iba v spoločnosti, v ktorej sa cíti dobre a milovane. Napriek tomu sa k nemu nehodí tvrdý alkohol. Aperol Spritz, ktorý je vyrábaný na báze vína, by mu mohol ulahodiť.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Horoskop na apríl: Veľký pozor na financie – niektoré znamenia čakajú výdavky, iné si prilepšia!
(Zdroj: unsplash.com/Jannis Lucas)

Lev (23. júl – 22. august)

Energické Levy sú jedným z mála znamení, ktoré nepotrebujú alkohol k tomu, aby sa zabavili a stali stredobodom pozornosti. Ak vás bude niekto núkať drinkom, vyberte si čokoľvek s orieškovým podtónom. Inou možnosťou je staviť na sladkú Piña Coladu, ktorá v sebe nesie chuť exotiky.

Panna (23. august – 22. september)

Z času na čas je naozaj dobré popustiť uzdu a dopriať si. Chutiť by vám mohli drinky, v ktorých dominuje rum. Čo takto netradičné jahodové mojito, ktoré sa robí s bielym rumom, mätou a sladkými jahodami?

Váhy (23. september – 22. október)

Váhy si potrebujú občas dokázať, že sú niečo viac. Aj preto pri výbere koktejlov neváhajú tak dlho ako pri iných činnostiach. Vyberajú si drinky, ktoré dobre vyzerajú – stávkou na istotu je Cosmopolitan. Dominuje v ňom chuť citrónovej vodky, limetkovej šťavy a brusnicového džúsu.

Škorpión (23. október – 21. november)

Na pohľad tvrdé a nedotknuteľné znamenie, vo vnútri častokrát zmätená osobnosť. Napriek tomu je iba málo znamení, ku ktorým sa hodí whisky viac ako ku Škorpiónom. Tento alkohol odráža ich silu a odhodlanie.

Strelec (22. november – 21. december)

Na rozdiel od predošlých znamení si Strelci nepotrpia na miešané nápoje, práve naopak. Ak im chcete ulahodiť, ponúknite im dobré a neobvyklé pivo. To môže byť aj s rôznymi ovocnými príchuťami.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Kozorožec je častokrát zbytočne plný obáv. Mal by si užiť život naplno a skúsiť nové veci. Odráža sa to aj pri experimentovaní s drinkom. Čo takto vybrať si brazílsky národný nápoj? Volá sa Caipirinha a v našich končinách nie je až taký známy. Kľúčovou zložkou tohto drinku je cachaça.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Ktorá je vaša zasľúbená krajina podľa zverokruhu? Zistite, kde by ste našli šťastný život

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame