Podvodníkov na internete pribúda! Bezplatný e-kurz vás naučí odhaliť ich nekalé praktiky

vystrašená žena za počítačom

Nenechajte sa zneužiť podvodníkmi (Zdroj: GettyImages)

V dnešnej dobe je internet neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Ponúka nám neuveriteľné možnosti komunikácie, zábavy, nákupov aj vzdelávania. Avšak, toto rozsiahle digitálne prostredie prináša aj riziká a výzvy, a to najmä pre staršiu generáciu. Chceli by ste internet využívať bezpečne a rozumnejšie, ale neviete, ako na to?

Čo je obsahom e-kurzu?

Cieľom tohto elektronického kurzu bude poskytnúť vám praktické rady a užitočné tipy, ako bezpečne a efektívne využívať internet. Naučíme vás, ako chrániť svoje osobné údaje a vyhýbať sa internetovým podvodom a hrozbám. Prejdeme dôležité témy, ako sú ochrana hesiel, rozpoznávanie falošných správ, bezpečný online nákup či ochrana pred podvodníkmi.

Nezáleží na tom, či ste úplný začiatočník, alebo už máte skúsenosti s používaním internetu. Veríme, že tento e-book vám pomôže získať zručnosti potrebné na to, aby ste si mohli vychutnať všetky výhody internetu bez obáv!

Za pár dní profíkom

Vďaka nášmu online kurzu s názvom: Ako sa bezpečne pohybovať na internete? si za krátku dobu osvojíte jednoduché návyky, ktoré vám pomôžu nestratiť sa v online svete, ale práve naopak – začať ho naplno využívať. Ponúkneme vám všetky rady a zlepšováky pokope. Najlepšia vec na tom je, že to bude úplne ZADARMO.

Ako sa zúčastniť online kurzu?

Stačí, ak nám zanecháte svoj e-mailový kontakt a my vám každý deň pošleme ďalšiu lekciu rovno do vašej schránky. Pohodlne, jednoducho a výhodne.

V kurze sa dozviete:

  • ako sa bezpečne pohybovať na internete
  • ako ochrániť svoje osobné údaje
  • ako nenaletieť podvodníkom
  • a množstvo ďalších užitočných informácií

Každá lekcia vám príde vo forme šikovnej „miniučebnice“ na pár strán, ktorú si môžete vytlačiť a mať ju tak vždy poruke.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame