Festival Odznova v pravdivosti: Prijmite pozvanie na interaktívnu show

diváci a festival odznova

Interaktívna show vám ponúkne veľa otázok a odpovedí (Zdroj: Pixabay/crystal710)

Max Kašparů je autorom výroku: „Technické záplaty na morálne diery vo výchove nefungujú“ a bude hosťom podujatia festival Odznova. Spolu s prof. Annou Hogenovou, Lerim Švecom a Beou Hlohovskou sa budú pokúšať odhaľovať pravdivosť v nás a v našich životoch už na konci októbra v Bratislave. Na podujatí, ktoré 28.10.2023 organizuje a moderuje Martina Valachová, moderátorka podcastu ODznova, editorka magazínu 40plus.sk a autorka knihy Kam miznú vaše peniaze, sa otvorí viac tém.

Príjmite pozvanie na jedinečný festival ODznova

Festival ODznova v pravdivosti je nový formát, ktorý prinášame pre ľudí, ktorí chcú hľadať a nachádzať odpovede na to, čo sa aktuálne deje. Žijeme transformačné časy, keď sa veci a energie menia. Mnohí ľudia to vnímajú. Cítime to v spoločnosti, cítime to na svojom zdraví, cítime rozpory v rodinách. Festival ODznova v pravdivosti prinesie nový uhol pohľadu.

A budeme spolu hľadať cestu, ako byť k sebe a navzájom pravdiví. Pretože iba návrat k pravdivosti k nám samotným nám môže pomôcť cítiť sa dobre vo svojom tele, ale aj v spoločenstve našich blízkych či kolegov.

  • Miesto konania: Vajnorská 21, Stredisko kultúry, Bratislava

Pozvanie na prvý ročník prijali aj významní hostia

  • Medzi nimi nebudú chýbať:

Prof. Anna Hogenová, česká filozofka a fenomenologička, s ktorou budeme hľadať odpovede na udalosti v spoločnosti. A ako byť pravdivý v časoch, keď sa niektoré témy zámerne zametajú pod koberec a existujú často iba médiami prezentované „možné pravdy“?

Prof. Max Kašparů, psychiater, kňaz a vysokoškolský pedagóg, prinesie pohľad na spoločnosť a stav, v ktorom sa nachádza naša psychika. Ako sa udržať v pevnom zdraví v dobe, kedy je evidentné, že bez liekov a terapií prežijú iba tí psychicky najsilnejší? A čo deti? Ako im z roly rodiča pomôcť odolávať vplyvu nekontrolovateľného prúdu manipulácie zo sociálnych sietí?

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Jesenné Lesopotulky začínajú už o pár dní: Vyberte sa na turistiku a spoznajte krásy slovenskej prírody!

Leri Švec, učiteľ a zakladateľ Univerzity vedomého života, prinesie pohľad na naše ego a tiež na to, ako sa naučiť komunikovať v rozhádanej spoločnosti. Ktoré vzťahy opustiť. A opustiť aj blízke vzťahy a hľadať nové? Aj keď ide o rodinu?

Bea Hlohovská, jedna z prvých a zároveň najsledovanejších etikoterapeutiek na Slovensku, prinesie pohľad zvedomenia aktuálnej transformácie, ktorej sa nedá vyhnúť. Ako sama hovorí, doteraz sa zvyklo hovoriť, že všetci sme na jednej lodi a mali by sme sa vnímať navzájom a nebojovať. Už nastal čas, kedy prichádza uvedomenie, že všetci sme tou jednou loďou. Vedomie jednoty, vedomie nového kolektívneho vedomia, že všetci sme prepojení, že všetko sa týka všetkých , že mier na Zemi nastane, keď sa zmierime sami so sebou a medzi sebou.

grafická pozvánka na festival ODznova
(Zdroj: Tlačová správa)

Všetky diskusie prebehnú ako interaktívna talkshow

Programom bude sprevádzať hlavná organizátorka festivalu, moderátorka podcastu ODznova, publicistka a večná hľadačka pravdy a pravdivosti Martina Valachová.

Na konci každého rozhovoru bude priestor na otázky z pléna. Jednotlivé diskusie budú oddelené prestávkami, počas ktorých sa publikum bude môcť osviežiť nápojom či jedlom (nie je zahrnuté v cene lístka).

Na záver festivalu prebehne panelová diskusia so všetkými rečníkmi, do ktorej sa bude môcť publikum aktívne zapojiť prostredníctvom svojich otázok.

  • Vstupenky na podujatie nájdete na Tickpo.sk
grafická pozvánka na festival
(Zdroj: Tlačová správa)

Sledujte náš Facebook

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame