Hádanka mesiaca apríl: Komu vylúštená tajnička priniesla výhru?

muž s manželkou lúštia tajničku

Máme šťastného lúštiteľa tajničky (Zdroj: GettyImages)

Aprílové kolo Hádanky mesiaca je úspešne za nami. Ako dopadlo a komu sa podarilo správne vylúštiť našu jarnú tajničku? Poďte sa na to pozrieť! 

Vyhodnotenie aprílového kola

Tajničku sa podarilo správne vylúštiť všetkým z vás, no výherca môže byť len jeden. Tentoraz ruka šťasteny vylosovala pani Dagmar B., ktorú budeme kontaktovať e-mailom. Výherkyňa od nás získa malé prekvapenie spolu s balíčkom kávy od slovenskej pražiarne Coffeein. Veríme, že jej výhra spraví radosť. 

Neváhajte sa zapojiť do ďalšieho kola, máte šancu vyhrať hodnotné ceny. 

Správne odpovede v tajničke zneli takto:

  • Pri tretej otázke sme akceptovali aj odpoveď včela
Riešenie tajničky (Zdroj: Plnielanu.sk)

Aké výhry môžete získať?

Mesačná výhra: Prekvapenie od našich partnerov (prekvapenie z našej redakcie a k tomu jedna vecná cena od pražiarne COFFEIN alebo stavebnica od spoločnosti LEGO).

Záverečná výhra: Losujeme troch výhercov, ktorým poputujú vecné ceny od pražiarne COFFEIN alebo od spoločnosti LEGO spolu s prekvapením od našej redakcie. 

Partneri

Partnermi súťaže sú COFFEIN a LEGO.

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Počas mája prebieha ďalšie kolo

Aj v priebehu mája súťažíme v našej Hádanke mesiaca, preto neváhajte a zapojte sa čo najskôr. Keďže je máj – lásky čas, v rámci tohto kola budete mať možnosť priradiť jednotlivé zamilované citáty k známym romantickým filmom. Budete vedieť priradiť všetky? Ak áno, môžete vyhrať super cenu!

Chcem súťažiť v májovom kole

Odporúčame