Obľúbený online magazín hľadá posilu: Milujete písanie a chcete byť pánmi svojho času?

počítač redaktor

Hľadáme posily do tímu (Zdroj: GettyImages)

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste sa so svetom a tisíckami čitateľov delili o vaše výtvory? Ak áno, alebo aj nie, portál PlníElánu.sk má pre vás príležitosť vyskúšať si to.

Chcete sa zapojiť do prípravy článkov nášho magazínu? Momentálne rozširujeme tím spolupracovníkov o nových redaktorov alebo redaktorky, ktorí nám pomôžu s tvorbou krátkych aktuálnych správ.

Podmienkou je predchádzajúca skúsenosť s písaním článkov. Potešia nás však aj uchádzači, ktorí nemajú toľko skúseností, ale vyvážia to talentom a chuťou učiť sa.

Náš magazín je zameraný najmä na čitateľov 40+ a témy, ktoré riešia v dennom živote. Ak ste doma v niektorej z oblastí, akými sú zdravie, životný štýl, výživa a varenie, domácnosť, záhrada, lifestyle alebo vzťahy, hľadáme práve vás! 

Naše služby trvajú tri hodiny denne a ich cieľom je informovať o aktuálnych novinkách a zaujímavostiach vo forme krátkych článkov či prehľadov. Finančné ohodnotenie je 5 eur/hodinu brutto.

Plusom je, že si sami budete vyberať, kedy chcete pracovať a nebude vás nijako obmedzovať ani pracovná doba! Navyše môžete pracovať z pohodlia domova alebo odkiaľkoľvek vám to bude vyhovovať. V našom tíme sa uplatní každý, či už študent, mamička na materskej alebo človek, ktorý má chuť venovať sa písaniu článkov.

Ponúkame:

  • flexibilitu
  • možnosť písania pre navštevovaný a etablovaný magazín
  • prácu z domu
  • spätnú väzbu a možnosť rozvoja

Ak vás táto ponuka zaujala a máte chuť sa o svoj elán a kreativitu deliť s čitateľmi, zareagujte na ňu e-mailom a doplňte nasledovné:

1. Pošlite nám info o sebe (pokojne môže byť životopis alebo pár viet).
2. Pripojte ukážky doterajších článkov.
3. Navrhnite 5 tém vo forme nadpisov, o ktorých si myslíte, že by mohli čitateľov Plnielanu.sk zaujať.

V prípade záujmu či otázok neváhajte kontaktovať našu šéfredaktorku Anku na adrese plnielanu@plnielanu.sk.

Zdroj: Plníelánu.sk, Pixabay.com, PlniElanu.sk
Odporúčame