HOROSKOP na august by ste si nemali nechať ujsť: Ako sa bude pre vás vyvíjať leto a kto si nájde lásku?

Horoskop august

Horoskop na august praje láske, aj tej letnej (Zdroj: GettyImages)

Druhá časť letných prázdnin je tu. Bude pre vás august plný pohody a optimizmu alebo sa naopak máte pripraviť na náročnejšie dni? Odpovede sú vo hviezdach, pozrite sa na ne!

Vodnár (20. január – 18. február)

Vo vašom srdci sa nachádza veľký oheň, ktorý vás poháňa vpred. Myslite na to aj v nasledujúce dni, ktoré nebudú pre vás úplne jednoduché. Zvládnete však aj túto skúšku. 

Ryby (19. február – 20. marec)

Veľmi ťažko znášate situácie, keď sa ukáže, že nemáte pravdu. Podobne to bude aj v auguste. Budete chcieť vynikať v pracovnej oblasti, avšak čaká vás roztržka. Vaše argumenty nebudú také silné ako iného kolegu.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Buďte pripravení na to, že vám v nasledujúcich týždňoch príde do života šanca, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. Vďaka nej budete môcť zmeniť zásadnú vec vo svojom živote. Nezaváhajte!

Býk (21. apríl – 20. máj)

Naučte sa vyjadrovať svoje pocity. Ocenia to nielen vaši blízki, ale aj vaša duša. Prvú skúšku v rámci vyjadrovania pocitov a utužovania vzťahu dostanete už čoskoro.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Počas druhého mesiaca majte oči otvorené. Je viac ako pravdepodobné, že nezadaní Blíženci stretnú novú osobu. Tá im do života prinesie lásku.

Májový horoskop
August bude v láske priať mnohým znameniam zverokruhu (Zdroj: GettyImages)

Rak (22. jún – 22. júl)

Vaše ambície sa môžu naplniť. Stačí odhodiť strach a riadiť sa pocitmi. Nikdy nebude lepší čas urobiť to, po čom túžite, ako teraz.

Lev (23. júl – 22. august)

Skúste sa nachvíľu zastaviť, zavrite oči a položte si otázku, či naozaj žijete život, aký chcete. Robíte pre to maximum? Neopúšťajte sa, vek je len číslo. Je najvyšší čas aby ste chytili život do vlastných rúk.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Pravdivý príbeh: Mám zvláštny dar, no ľudia si o mne myslia, že som blázon!

Panna (23. august – 22. september)

Vaša blízka osoba vás zradí. Bude to niekto, od koho by ste to vôbec nečakali a vie o vás všetky tajomstvá. Na takúto udalosť sa nedá pripraviť. Bude to sklamanie ale zároveň aj poučenie do budúcna.

Váhy (23. september – 22. október)

Čaká vás dlho očakávaná dovolenka, kde vám do nosa cinkne šťastie. V dovolenkovom rezorte stretnete starú známosť, ktorú ste dlhé roky nevideli. Vaše leto naberie nový rozmer.

Škorpión (23. október – 21. november)

Zlé časy máva občas každý. Neupadajte do depresie. Aj vaša obloha sa o chvíľu rozjasní. Už čoskoro vám na telefóne pípne správa, ktorá zmení vašu kariéru.

Strelec (22. november – 21. december)

Nebuďte na partnera taký prísny a nevyčítajte mu všetko možné aj nemožné. Naopak, snažte sa ho pochváliť a pozrieť sa na svet aj jeho očami. Nikto predsa nie je dokonalý.

Kozorožec (22. december – 19. január)

To čo je pre vás cenné, pre iného nemusí byť, a zase naopak. Nepovyšujte sa a nesúďte ľudí, nie je to pekné. Ak odstránite tento váš povahový nedostatok, bude sa vám ľahšie žiť.
 Sledujte náš Facebook

Odporúčame