HOROSKOP na február v znamení lásky a vzťahov: Zistite, ako by mal vyzerať váš ideálny partner

Horoskop lásky

Februárový horoskop vám prezradí, aké znamenie sa k vám najviac hodí (Zdroj: GettyImages)

Ignorovať lásku počas februára je takmer nemožné. Vďaka Valentínovi, z ktorého sa stal jeden z najkomerčnejších sviatkov vôbec, sme vystavení téme lásky a vzťahov viac ako inokedy. Aký bude pre vás nový mesiac?

Vodnár (20. január – 18. február)

Ste vzdušné znamenie, ktoré je otvorené novým veciam a možnostiam. Stereotyp vás priam zabíja. Nežijete ho však? Z pohľadu vzťahov sa k vám hodí najmä partner v znamení Váh. S ním sa môžete ťahať dopredu a zažívať radosť zo života.

Ryby (19. február – 20. marec)

Veľmi túžite po láske, až tak, že svojich partnerov v tom vzťahu zadusíte. Toto sa vám deje aj vo vzťahu smerom ku kamarátom alebo rodine. Napriek tomu neprestávate veriť na romantiku. S vášnivým Býkom by vám to mohlo fungovať.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Aj keď sa o baranoch vo všeobecnosti tvrdí, že sú tvrdohlaví, vy si dáte niekedy poradiť. Je dobré, že nasilu nepresadzujete to svoje. Ťažšiu povahu vám vie tolerovať Škorpión, s ktorým sa však môžete pripraviť aj na hádky. Vyhnúť by ste sa mali súzneniu s Rakmi aj Kozorožcami.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Zmyselnosť, ktorá kričí z každej bunky vášho tela, sa nedá prehliadnuť. Milujete pozornosť, darčeky a rozmaznávanie. To vám nedopraje Lev, ktorý chce to isté. Naopak, s Rybami viete vytvoriť harmonickú dvojicu.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Ste bezstarostná povaha, ktorá má z vážnych záväzkov vzťah. Možno aj preto ste tak dlho boli sám. Nebráňte sa však citom, každý potrebuje lásku. Vám ju vedia dať Vodnári, ktorí sú ochotní skúšať nové veci a nič neberú tak vážne.

Rak (22. jún – 22. júl)

Potrebujete byť uisťovaní o citoch toho druhého. Viete milovať na život a na smrť, rovnako však aj nenávidieť a páliť mosty. Vaša povaha nie je jednoduchá, ak však k sebe niekoho pustíte, ste partnerom snov. Výborne si rozumiete s Rakmi, Strelcami aj Škorpiónmi.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Pravdivý príbeh: Lásku som stretla, keď som už na ňu zanevrela - náhodou vo vlaku

Lev (23. júl – 22. august)

Nie vždy musíte mať pravdu a nie vždy ste vy tými, ktorým bolo ublížené. Správate sa panovačne a urážlivo. Partnera chcete premeniť na svoj obraz. Rozumieť si budete s Levmi ale aj ľuďmi narodenými v znamení Panny.

Panna (23. august – 22. september)

Ste perfekcionista, ktorý dokonalosť vyžaduje od seba aj od ostatných. Na druhej strane, máte srdce na dlani. Ak je váš partner narodený v znamení Kozorožca a Leva, tešiť sa môžete na pekný a príjemný vzťah.

Váhy (23. september – 22. október)

Spravodlivosť hľadáte u všetkého a vaša čestná povaha sa nie vždy vypláca. Po pár nepríjemných partnerských skúškach by ste mali zakotviť v náručí Vodnára. Vyhýbať by ste sa mali Baranom.

Škorpión (23. október – 21. november)

Milujete sex a ste mimoriadne náruživým znamením. Za tvrdou škrupinou sa však skrýva romantik, ktorý chce lásku a vie byť verný. Pravú lásku netreba hľadať, nájde si vás sama. Ideálne, ak bude v znamení Panny alebo Raka.

Strelec (22. november – 21. december)

Po ťažkom detstve máte dnes život, aký ste vždy chceli. Ak je vo vašom živote partner, nezabúdajte na to, že po čase to nie je také, ako na začiatku. To ale nie je dôvod na jeho výmenu! Strelec je kompatibilný s Rakmi aj Blížencami.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Do vzťahu sa nevrháte po hlave a musíte si byť istý tým, do čoho idete. Možno aj to je dôvodom, prečo ste s rodinou tak dlho váhali. Rozumieť si budete najmä s Vodnárom aj Rybami, vyhýbať by ste sa mali Baranom aj Levom.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame