Bude ďalší rok konečne lepším? Pozrite, čo vám prezradia hviezdy!

Otvorená kniha

Aké výzvy, radosti a príležitosti si pre vaše znamenie prichystal nový rok? (Zdroj: GettyImages)

Do roku 2021 mnohí z nás vstupujú poučení. Veľké plány sa rozpadli ako domček z kariet a my sme nachádzať riešenia v nových situáciách. Viac ako inokedy reálny život preskúšal či je flexibilita našou skutočnou vlastnosťou, alebo len slovíčkom v životopise. Aké výzvy, radosti a príležitosti si pre vás prichystal nový rok? Tu sú krátke horoskopy na rok 2021.

Kozorožec 22. 12. − 20. 1.

Máte pocit, že za posledné roky ste prešli veľkou vnútornou premenou? Nastáva čas privítať svoje nové JA a ukázať svetu, čo vo vás drieme. Kozorožci sa majú v roku 2021 na čo tešiť! Ak sa spoľahnú na svoju intuíciu, vykonajú rozhodnutia, ktoré ich nasmerujú k úspechu. Okolie ich bude vnímať ako silných, charizmatických jedincov s vodcovskými schopnosťami. Nezabudnite si pri tom všetkom dopriať aj pocit slobody a ľahkosti. Záujem okolia o vašu osobu sa zvýši. Má to jedno veľké pozitívum – budete priťahovať ľudí, ktorí sú príťažliví aj pre vás.

Vodnár 21. 1. − 20. 2.

Pre Vodnárov prichádza rok, v ktorom môže dôjsť k veľkému upratovaniu vo vzťahoch. Okolo citovej a rodinnej oblasti sa bude točiť všetko podstatné. Môžu s vami lomcovať pocity naprieč celým spektrom – od veľkej radosti a vášne, až po rozhorčenie a hnev. So svojou emočnou výbavou to však zvládnete. V dôležitých záležitostiach budete vystupovať zodpovedne a zrelo, čo vám zabezpečí stabilitu a upevnenie medziľudských väzieb. Dokonca aj v práci máte šancu zrealizovať dlho odkladané plány a stať sa pre rok 2021 dieťaťom šťasteny.

Ryby 21. 2. − 20. 3.

Pokoj, nápady a inšpirácia. Pre Ryby nastáva rok, kedy sa môžu opäť napojiť na svoje vnútorné prežívanie. Vyriešite svoje citové trápenie a popracujete na sebaláske. Objavíte činnosti, ktoré nadchnú vašu dušu a stanú sa vašou novou záľubou. Nevyčítajte si, ak sa budete orientovať na seba. Keď budete mať poriadok v sebe, ako mávnutím zázračného prútika sa môžu zlepšiť aj naštrbené vzťahy v rodine a na pracovisku. Nový rok nesie prísľub pre lepšiu stabilitu vo financiách alebo zlepšenie majetkových pomerov.

Baran 21. 3. − 20. 4.

Zmeny, ktoré Baran začal koncom roka 2020 naberú v novom roku reálne kontúry. Nepôjde všetko hladko, no ak sa upne na svoju cieľavedomosť a chuť pokoriť nové méty, úspech v pracovnom živote ho neminie. Ak bol doteraz silným individualistom, prichádza čas na tímovú spoluprácu, z ktorej má potenciál získať zaujímavé kontakty. V láske svitá na lepšiu partnerskú komunikáciu. Nezadaným Baranom môže začiatkom leta pomotať hlavu nový objav, zadaní Barani posunú svoj vzťah ďalej – smerom k spoločnému bývaniu, sobášu alebo dieťaťu.

Býk 21. 4. − 21. 5.

Prvý polrok bude v živote Býka rušnejší. Môže za to planéta Urán, ktorá mu dodá dávku odvahy začať aj riskantné plány. Všetko môže vyjsť nad očakávania, no vopred si premyslite dôsledky svojich činov a starostlivo vyberajte ľudí, ktorými sa obklopujete. Nápady sa totiž rýchlo kradnú. Rok 2021 ukazuje nemennosť vo vzťahovej rovine. To, čo bolo dobré, aj dobrým zostane. To, čo škrípalo, sa žiaľ nevyrieši. Býky bez partnera zrejme ani tento rok nenájdu svoju životnú lásku.

Blíženci 22. 5. − 21. 6.

Blíženci sa na nedostatok silných a nečakaných okúzlení nebudú sťažovať. Stabilné vzťahy zažijú novú energiu a pookreje aj intímny život. Na nezadaných čaká príjemné prekvapenie v podobe človeka, ktorý bude ich “rozdvojenej” osobnosti výnimočne rozumieť. Bude chápať, že pod vyrovnaným zovňajškom z času na čas zvádzate väčší vnútorný boj s myšlienkami a pocitmi. V práci sa môžu objaviť stresujúce obdobia, ktoré budú súvisieť s niektorými menej ochotnými kolegami. Vyzbrojte sa trpezlivosťou a nadhľadom.

Rak 22. 6. − 22. 7.

Rak má za sebou obdobie, v ktorom možno prišiel o svoje životné istoty. Rok 2021 bude v porovnaní s jeho predchodcom stabilný a opäť sa dostanete do vôd, v ktorých sa vám dobre pláva. Pripravte sa však na to, že budete narážať na racionalitu a logické argumenty, čo vám ako citlivej a vnímavej duši bude vzdialené. Obklopte sa ľuďmi, ktorí vám rozumejú alebo ďalšími vodnými znameniami. Zo spoločne strávených chvíľ budete ešte dlho čerpať energiu a dobrú náladu.


Mohlo by vás zaujať: Čo hovorí horoskop? Nechajte si poradiť znamením a načerpajte stratenú energiu


Lev 23. 7. − 22. 8.

Už dávno ste nemali pred sebou rok, ktorý by v takej miere mohol preveriť vaše kvality. Všetko úsilie, ktoré ste posledné roky venovali práci či štúdiu, môžete využiť v prekonávaní aj vysoko položených latiek. Pozor však, postupujte systematicky a nenaberte si na plecia veľa zodpovednosti. Inak budete musieť z úlohy cúvnuť, hoci sa to prieči vašej hrdej povahe. Ako ste na tom s partnerským vzťahom? Venujete mu toľko úsilia ako profesijnému rastu? Práve tu sa môžu objaviť drobné nezhody. Vtedy sa na problém pozrite očami partnera a uzmierenie príde rýchlo.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Pre Pannu, ktorá má nadovšetko rada svoj poriadok a praktickosť, prinesie nový rok nečakané zmeny, v ktorých sa musí rýchlo zorientovať. Zažijete zaujímavé a vzrušujúce situácie, no predsa sa objaví únava, pretože vás vyčerpá pocit, že nemáte život vo svojich rukách. Máte však v sebe silu rozlíšiť ilúziu od príležitosti, vďaka ktorej porastiete. Je dôležité pochopiť, že pevný bod netreba hľadať mimo seba, je vašou súčasťou. V citovej oblasti sa nenechajte blízkym človekom manipulovať do rozhodnutí, s ktorými nesúhlasíte.

Váhy 23. 9. − 23. 10.

Ak ste ešte donedávna o niečom snívali, prichádza čas zmeniť sny na realitu. V roku 2021 je postavenie planét pre človeka narodeného v znamení Váhy veľmi priaznivé. Podporuje jeho motiváciu, zodpovedný prístup a čo viac, nájdete aj spoločnú reč s dôležitými ľuďmi, ktorí vás podporia. V oblasti vzťahov máte možnosť vyčistiť staré krivdy. Vždy, keď sa naskytne priestor pre otvorený rozhovor, neutekajte pred ním. Ako vzdušnému znameniu vám prospeje ľahkosť bytia bez starých démonov. V láske si cestu k vám nájde to dobré. Ak máte pocit, že to trvá dlhšie, vyberte sa citom naproti a urobte prvý krok.

Škorpión 24. 10. − 22. 11.

Pociťujete už dlhšie obdobie vnútorné napätie a potrebu oslobodiť sa? V tomto duchu sa niesol rok 2020, rok 2021 ukazuje pre Škorpióna šancu na zmeny, no budú vyžadovať starostlivé a dlhšie premýšľanie. Máte ešte toľko trpezlivosti? Okolie totiž nemusí vašu ráznu snahu o zmenu prijať a miesto pochopenia vás bude čakať ešte veľa vysvetľovania. Ak chcete v pracovnej oblasti presadiť svoje zámery, alebo získať lepšie ohodnotenie, zvoľte umiernenú komunikáciu, nie kritiku a výčitky. V láske sa zamerajte na úprimnosť a otvorenosť. Môžete tak prekonať aj partnerskú krízu.


Mohlo by vás zaujať: Odvrátená strana horoskopu: Ktoré znamenia majú najhoršie vlastnosti?


Strelec 23. 11. − 21. 12.

Rok 2021 bude pre Strelcov rokom prosperity, predovšetkým v pracovnej sfére. Vyššie sebavedomie a ochota spolupracovať s inými (najlepšie v znamení Vodnár a Váhy) vám môžu priniesť významný životný posun. Energia a elán sa budú prelínať aj osobným životom. Okrem toho, že budete na svoje okolie pôsobiť ako magnet, aj váš súčasný vzťah sa krásne obnoví a nadobudne stratenú iskru, ktorá vám už dlhšie chýbala.


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame