Kam sa chystáte v lete s deťmi? Vandrujte s nami po slovenských vodách

Letnú vandrovku naživo odštartuje aj Tina. (Zdroj: PR článok/Kaufland)

Letnú sériu obľúbenej vandrovky odštartuje celodenný program s Kalim, Tinou, Yaelom, Dominikou Mirgovou, Spievankovom, Paci Pac a ďalšími obľúbenými interpretmi. Konečne opäť naživo, v nedeľu 5. júna v bratislavskom nákupnom centre Eurovea pri Dunaji.

Tento skvelý darček všetkým deťom k ich sviatku, Dňu detí, pripravil ako vždy zadarmo Kaufland Detský festival. Ale užijú si ho aj dospeláci!

Aj vy ste si obľúbili online seriál Na vandrovke po Slovensku na rodinnej Turbo TV? Tak potom máme pre vás skvelú správu – v letnom vydaní vás zavedieme na dobrodružnú výpravu po slovenských riekach, jazerách a plesách, priehradách a vodných nádržiach, prameňoch a kúpeľoch. V júni začneme  pri Dunaji, v júli sa budeme plaviť na Štrbskom plese, v auguste na Oravskej priehrade a nakoniec zakotvíme v Piešťanoch. Budeme radi, ak sa k nám opäť pridáte a užijete si kopu zábavy!

VEĽKOLEPÝ ŠTART V EUROVEA PRI DUNAJI

Tentoraz vandrovku odštartujeme nielen online na rodinnej Turbo TV, ale vo veľkom štýle a naživo v Eurovea! Najmladší diváci sa môžu tešiť na veselý program Spievankova, Paci Pac či škriatka Fíha Tralala a nebude chýbať ani folklór v podaní nadanej heligonkárky Lucky Haladejovej a detských tanečníkov zo súboru Klnka. V remeselníckom mestečku „Z lásky k tradícii“ im svoje umenie tradičných remesiel predvedú košikár, drevorezbár, drotárka, hrnčiar, aj pekár tradičných bratislavských rožkov. Tínedžeri si zasa určite poriadne užijú  koncert Kaliho a Tiny, či autogramiádu Yaela. A zaspieva im aj Dominika Mirgová. Malí aj veľkí sa môžu vyblázniť na DJ párty Funradia. Áno,  tentoraz sa k nám totiž pridá aj Funradio, ktoré bude vysielať naživo spolu so Sajfom priamo z  festivalu.  

BOHATÝ PROGRAM (NIELEN) PRE MALÝCH VODÁKOV

A pretože v lete sa vyberieme na vandrovku po slovenských vodách, v programe nebudú chýbať zábavné súťaže v chytaní rybičiek, vedomostné otázky o vodách na Slovensku, ale aj o prírode, rastlinkách a vodných živočíchoch. Videli už vaše decká živého vodníka? Že nie? Tak na festivale sa s ním budú môcť dokonca odfotiť!

Na malých aj väčších vandrovníkov budú čakať ukážky práce požiarnikov, plavčíkov záchranárov a dozvedia sa tiež ako si upevniť zdravie a chrániť životné prostredie.

Pestrý program si užije celá rodina. (Zdroj: PR článok/Kaufland)

NOVÉ ČASTI SERIÁLOV NA ONLINE

Decká, ktoré sa vyberú na vandrovku online prostredníctvom rodinnej televízie Turbo TV, si môžu pozrieť nielen priamy prenos živého programu z Bratislavy, ale aj nové časti obľúbených seriálov Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom, Pesničková encyklopédia s Paci Pac, Angličanina so Spievankovom či Ekokienko s medvedíkom Kuniboo a Tárajkom a Popletajkou. V seriáli Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom sa dozvedia zaujímavosti o folklóre, tanci a tradičných hudobných nástrojoch.

Sníva vaša ratolesť o kariére lodného kapitána? Viac sa o tomto povolaní, či práci potápača a ďalších „vodných profesií“ dozvie v najnovšom seriáli Vodníkovci.

Na sociálnych sieťach  môžu súťažiť aj o Turbo výlet loďou po Dunaji s Medvedíkom Kuniboo, Zajkom Turbom a obľúbenou dvojicou Paci Pac. Víťazov bude až 200 a plavbu si užijú 5. júla!

Sledujte nás v nedeľu 5. júna od 10:00 na www.detskyfest.sk/turbotv/, alebo kedykoľvek zo záznamu na You Tube kanáli Kaufland Detský festival.

Zážitky z celého Slovenska vám i vašim deťom ako vždy zadarmo a online prináša Kaufland.


Zdroj: PR článok
Odporúčame