Knižný tip: Jedinečný príbeh si získa všetky generácie, obľúbite si ho aj vy!

Kniha obsahuje myšlienky a priania, s akými by mali všetci rodičia na svete vypraviť svoje deti na cestu životom. (Zdroj: GettyImages)

Kniha s hlbokým posolstvom, plná fantázie, cenných rád a odvahy – pre všetky generácie. Tento príbeh vám chce ukázať, že vo vás drieme nesmierne nadanie, len ho musíte v sebe objaviť.

Spoznajte sami seba, snívajte a nechajte sa prekvapiť – životom aj sebou. Možno prekonáte aj svoje najodvážnejšie sny. Jednotlivé strany sú prekrásne ilustrované a dopĺňa ich zväčša len krátky text, ktorý nabáda k zamysleniu a stíšeniu. Výpoveď knihy vás povzbudí, je priateľská a citlivo dodáva životnú silu.

V podstate obsahuje myšlienky a priania, s akými by mali všetci rodičia na svete vypraviť svoje deti na cestu životom. Jedinečná súhra textu a ilustrácie vyslovuje hlboké pravdy o nás a priamo zasiahne srdce. Dá nám odvahu, aby sme hľadeli dopredu a pokračovali v nastúpenej ceste, aj keď je to niekedy veľmi ťažké.

Autor Kobi Yamada neuveriteľným spôsobom niekoľkými slovami povie nesmierne veľa. Kniha má napriek svojej jednoduchosti neuveriteľnú hĺbku. Môžeme v nej denne listovať a meditovať o zázrakoch života.

Kobi Yamada – Čo ak
Vydavateľ: Tatran
Počet strán: 44
Rok vydania: 2020
Žáner: Beletria
Odporúčaná cena: 11,90 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Čo ak
Príbeh o nekonečných možnostiach v každom z nás (Zdroj: Martinus)

Chcete čítať viac takýchto článkov? Sledujte nás aj na Facebooku!

Zdroj: Martinus
Odporúčame