Chcete schudnúť a cítiť sa opäť krásne vo svojej koži? Pustite sa do čítania, tieto knihy o zdravej línií vás nakopnú!

Knihy o chudnutí

Ak potrebujete schudnúť, možno vám pomôžu aj tieto zaujímavé knihy (Zdroj: GettyImages)

Otázku postavy a váhy rieši zrejme každý bez ohľadu na pohlavie alebo vek. Ak ste aj vy vyskúšali množstvo zaručených diét a žiadne zázraky sa neudiali, skúste stiahnuť po knihách. Okrem príjemného relaxu sa v nich môžete dočítať zaujímavé informácie o tom, ako stratiť prebytočné kilá alebo nájsť inšpiráciu v receptoch, ktoré vám pomôžu pri dosahovaní vytýčených cieľov.

Vystúpte z kolotoča diét

Sympatický Slovák, ktorého môžete poznať z populárnej relácie Extrémne premeny, vydal svoju prvú knihu. Takmer okamžite sa z nej stala najpredávanejšia kniha posledných dní. Autor v nej poskytuje praktický návod, ako v priebehu dvoch mesiacov začať so zmenou životného štýlu. Oceňujeme, že je písaná naozaj jednoduchým jazykom a dobre sa číta. Skvelým bonusom sú aj rozhovory so známymi osobnosťami, ako je napríklad Maroš Molnár.

(Zdroj: Martinus)

Najedzte sa do štíhlosti 2

Prechod od klasického stravovania k tomu pre postavu prospešnejšiemu, je pomerne jednoduchý. Výborne to zhŕňa kniha Najedzte sa do štíhlosti 2 od autorky Antónie Mačingovej. Vychádza z filozofie, že cesta za krásnou postavou nezačína diétami, ale lepším stravovaním.

(Zdroj: Martinus)

Fitness diár 2023

Už máte pripravený diár na nasledujúci rok? Ak ešte hľadáte ten správny, siahnite po tom od Fitshakeru. Okrem klasickej, diárovej časti, získate množstvo tipov a odporúčaní od fitness trénerov. Vďaka tomu sa vám možno novoročné predsavzatie o zmene životného štýlu podarí splniť oveľa jednoduchšie.

(Zdroj: Martinus)

Necukrím, chudnem

Ak túžite po štíhlej postave a pritom sa neviete vzdať sladkého, táto publikácia bude pre vás tou pravou. Pomôže vám udržať chuť na sladké pod kontrolou. Nemusíte sa však báť, že by ste sa cukru či sladkého museli úplne vzdať. Okrem zdravých receptov vám ponúka až 5-týždňový jedálniček, ktorý vám pomôže schudnúť a zároveň návod, ako raz a navždy zmeniť svoje návyky.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Raňajkový keto koláčik bez lepku: Kombináciu kávy a škorice si zamilujete!
(Zdroj: Martinus)

Recepty pre zdravé črevo

Sme to, čo jeme. Aj preto by sme sa mali zamerať práve na stravu a na také recepty, ktoré podporia zdravie nášho vnútra. Kniha Recepty pre zdravé črevo ponúka návod na prípravu jedál, ktoré podporujú mikróby v črevách. Recepty sú napísané aj s ohľadom na vašu peňaženku a dostupnosť surovín.

(Zdroj: Martinus)

Gauč alebo šťastie

Medzi najpredávanejšími titulmi Martinusu sa už dlhodobo drží tá, ktorú napísal známy fitness tréner Maroš Molnár. Cvičiť s ním však nie je zrejme možné pre každého. Aj vďaka tejto knihe budete mať však jeho rady, motiváciu a skúsenosti vždy po ruke. Z knihy sa dozviete viac informácií nielen o spolupráci Maroša Molnára so známymi hviezdami, ale tiež získate viac ako 150 cvikov, ktoré môžete cvičiť aj v pohodlí domova.

(Zdroj: Martinus)

Zdravo jem, aj šetriť viem

Chcete poznať tajomstvá zdravého a lacného varenia? V tejto knihe nájdete 110 receptov od odborníkov na zdravú stravu. Dokážu vám tiež, že zdravé a chutné varenie nemusí stáť celú vašu výplatu, práve naopak. Navyše takáto vyvážená strava otvára dvere k vysnívanej postave.

(Zdroj: Martinus)

Fit recepty 1

Ak ste sa odhodlali k zmene vášho stravovania, je najvyšší čas, aby ste si začali pripravovať jedlá, ktoré obsahujú menej cukru. Skvelé recepty nájdete napríklad v knihe Fit recepty 1.  Pri každom recepte sú uvedené aj jeho nutričné hodnoty. Zaujímavosťou je, že až 95% receptov sú bez múky. Vyskúšate?

(Zdroj: Martinus)

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame