Knižný tip: Dielo Anny Hogenovej vás zaujme, aj keď nebažíte po témach filozofie

Ak máte radi filozofiu a otázky bytia, prečítajte si túto knihu (Zdroj: GettyImages)

Kniha Žít z vlastního pramene je kniha písaná formou dialógov medzi autorkou Annou Hogenovou a psychológom Michalom Slaninkom. Rozoberajú rôzne témy týkajúce sa života, no najmä to, ako nájsť vnútornú podstatu bytia – vnútorného prameňa.

Toto dielo je filozofické a obsahuje aj veľa myšlienok prebratých od popredných svetových filozofov. Nájdete v nej témy lásky či manželstva, no najmä vnútorný svet človeka ako taký. Ak však nepatríte k fanúšikom ťažkého čítania, odporúčame túto knihu odložiť dovtedy, pokiaľ nebudete mať skutočne chuť zamyslieť sa nad tým, čo drieme vo vašom vnútri.

Button kúpiť knižku

Čitateľka Gabika o tejto knihe uviedla v recenzii: „Ak chcem poznať význam a podstatu svojho bytia, tak je nevyhnutné vstúpiť do otázok. Otvoriť sa, skúmať a spoznávať, nachádzať odpovede. Je to útla knižočka, plná nádherných myšlienok, ktoré Vám prenikajú hlboko do duše a smerujú Vás k dobru. Hlboká pravdivosť, láskavosť ale aj bolesť nás privedú k starostlivosti a to jediné a vzácne, o náš život. Kniha ponúka nádhernú živú folozofiu Anny Hogenovej.“ 

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame