Knižný tip: Treba si variť – vo výbere najobľúbenejších receptov známeho moderátora nechýbajú novinky!

príprava jedla podľa knihy treba si variť

Recepty sú doplnené radami výživovej poradkyne (Zdroj: Freepik/pressfoto)

Kniha Treba si variť je skvelým tipom na darček pod vianočný stromček. Pokračovanie úspešnej trilógie známeho moderátora je plná noviniek, rád a zážitkov. Martin Pyco Rausch recepty testoval roky a zdieľal ich so svojimi fanúšikmi. Ak potrebujete nájsť inšpiráciu na nové jedlá, siahnite po tomto diele.

Odkaz knihy Treba si variť

Moderátor známy pod prezývkou Pyco už vydal tri mimoriadne úspešné kuchárske knihy a následne sa pustil aj do videotvorby svojich receptov. Má silnú fanúšikovskú základňu na sociálnych sieťach, s ktorou kulinárske výtvory pravidelne zdieľa. Vyštudoval hotelovú akadémiu a láska k dobrému jedlu mu bola blízka už od školských čias.

Nová kniha je dlho očakávaným titulom, ktorý prináša desiatky chutných receptov. Sám si natáča aj fotí pripravené jedlá a dezerty. A ako Pyco hovorí:

„Každý rok chcem byť lepší, šikovnejší a kreatívnejší. Od trilógie Moje jedlo prešlo 7 rokov a chcem, aby hneď po otvorení Treba si variť každý pochopil, kam som sa posunul. Inšpirujme sa navzájom.“

 

Kniha príjemne prekvapí vizuálnou stránkou (Zdroj: Martinus.sk)
Button kúpiť knižku

Nápadité a zaujímavé recepty sú vhodné najmä pre vegetariánov, ale aj pre tých, ktorí si chcú obohatiť svoj jedálniček o nové druhy pokrmov. Kvalitné a pútavé fotografie sú doplnené radami výživovej poradkyne a radami samotného autora.

Z recenzií čitateľov vyberáme

Čitateľ JaKUBik o knihe napísal: „Veľmi dobrá kuchárska kniha. Recepty sú napísané zrozumiteľne, fotky lákavé už len si navariť treba… Neľutujem kúpu a vrelo odporúčam!“

Svoje hodnotenie tiež pridala aj spokojná majiteľka knihy Danica: „Naozaj si treba variť – motivujúce vegetariánske recepty – viem, čo tam dám a viem, že mi nebude zle. Odporúčam aj ľuďom s rôznymi potravinovými alergiami ako ja – kazeín – kravské mlieko. Keby sa takto viac chlapov chopilo varechy – bolo by nám veselšie… Ďakujem Pyco.“

Podľa tejto knihy si uvarí skoro každý

Zrozumiteľne a podrobne napísané recepty pomôžu navariť vybrané jedlo naozaj skoro každému, aj keď má menej kuchárskych skúseností. Navrhované ingrediencie sú ľahko dostupné aj v našich bežných obchodoch. Naviac, lákavé fotografie vás presvedčia, že toto jedlo musíte vyskúšať. Skutočne inšpiratívna kniha plná receptov.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Vzácna vanilka kvitne iba jeden deň! Ako sa dostane najobľúbenejšia príchuť na svete až na tanier?

Aké sú top kúpele na Slovensku? Porovnali sme ich za vás v tomto článku

Zdroj: Plnielanu.sk, Martinus.sk
Odporúčame