Čas na relax: Doprajte si naozaj parádny televízny zážitok za fantastickú cenu

Lepšia.TV, Televízia

K dispozícii je televízny archív s viac ako 1500 filmami. (Zdroj: Lepšia TV)

S blížiacou sa zimou a studeným počasím čoraz viac zostávame doma vo vyhriatej obývacej izbe a mäkkej pohovke pred televíznou obrazovkou. Lenže často sa stáva, že keď práve po náročnom dni sadneme k obrazovke, nič čo by nás zaujalo, v telke nevysielajú. Naše obľúbené programy sa totiž vysielali v čase, keď sme boli v práci alebo mali iné povinnosti.

Prechádzame medzi reláciami sem a tam a aj tak si nič nevyberieme. Ako túto situáciu vyriešiť, aby sa už neopakovala? Riešenie je veľmi jednoduché. Stačí, keď využijeme služby modernej internetovej televízie Lepšia.TV! Už nikdy nám nič neutečie a doslova ovládneme televíznu obrazovku!

Ja si vyberám, akú reláciu si pozriem!

Hlavnou výhodou Lepšia.TV je jednoznačne voľnosť pri jej používaní! Stačí pripojenie k internetu s aj s nízkou rýchlosťou (pokojne cez mobilné dáta) a televízne vysielanie je nám k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka tomu, že táto televízia je v podobe aplikácie, nie sme obmedzení iba na sledovanie relácií na televízore v našej obývačke. Obľúbené filmy alebo seriály si vychutnáme aj na notebooku, mobile či tablete rovno z postele. Lepšia.TV je teda s nami aj na chate, dovolenke, vo vlaku alebo napríklad v autobuse cestou do roboty.

To je ale stále len časť parádnej ponuky, ktorú Lepšia.TV prináša! Už v základnom balíčku totiž nájdeme 119 televíznych programov a z toho 84 v kvalite HD. Pripočítajme k tomu moderné funkcie a vychytávky, ktoré Lepšia.TV ponúka a máme o zábavu postarané. Keď hovoríme o funkciách, bavíme sa o zastavení programu, pretáčaní, púšťaní filmov od začiatku či možnosti neobmedzeného nahrávania.

A tá videotéka, to je jednoducho paráda

Vďaka videotéke, ktorú získame s nákupom služby, máme k dispozícii celý televízny archív s viac ako 1500 filmami. Z archívu si môžeme vybrať taký žáner, na aký máme práve náladu. Už teda nemusíme premýšľať, čo nám ponúkne náš televízor práve teraz, ponáhľať sa domov z práce alebo odrieknuť návštevu priateľov. Kedykoľvek sa totiž môžeme na odvysielaný film, šport alebo dokument pozrieť až vo chvíli, keď budeme mať čas a chuť.

Navyše sa môžeme pozerať na už odvysielané programy až 100 dní spätne, takže väčšina programov na nás v pohode počká. Pokiaľ ste milovníci seriálov, tak ako my, a radi hltáte diel po diele, iste využijete funkciu zvanú „nahrávanie“. Vďaka nej si všetky vysielané epizódy nahráte a napríklad večer, ešte než pôjdete spať, si pustíte pár dielov hneď za sebou.

A toto všetko za takú nízku cenu?

Platená služba nemusí byť vždy nutne synonymom vysokej ceny a práve Lepšia.TV je toho živým dôkazom. Iba za 7,39 € mesačne totiž získate kompletnú ponuku 119 programov – od klasických slovenských staníc, vybraných českých a zahraničných, cez množstvo športových či detských, až po niečo len pre dospelých. A keby vám to bolo náhodou málo, môžete si dokúpiť aj filmový balíček HBO za 8,13 € mesačne, ktorý vás nadchne vskutku fantastickými filmami.

A prekvapenie na záver. Zistili sme, že Lepšia.TV práve v tejto chvíli ponúka novým zákazníkom akciu! Vďaka tomuto článku ste sa so službou ľahko zoznámili a teraz máte možnosť zistiť, či si ju aj zamilujete. Práve v tejto chvíli si ju môžete predplatiť iba za 4,99 € na mesiac po dobu 3 mesiacov, a ešte k tomu dostanete balík HBO (nájdete v ňom: HBO, HBO2, HBO 3, Cinemax 1 a 2, videotéku HBO GO a HBO OD) na prvý mesiac ako darček. Objednanie na stránkach www.lepšia.tv je úplne jednoduché ak ničomu sa nezaväzujete. Zo skúsenosti vieme, že Lepšia.TV si ihneď zamilujete a už nikdy nebudete chcieť sledovať televíziu ako ste sledovali predtým.

Televízia, Lepšia.TV
Odvysielané programy si môžete pozrieť až 100 dní spätne. (Zdroj: Lepšia TV)
Zdroj: PR článok
Odporúčame