Juraj Kemka a Jozef Vajda ako Lord Norton a sluha James vás pobavia brilantným humorom

Juraj Kemka a Jozef Vajda vás pobavia ako vždy! (Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk)

Kreatívni producenti z umeleckej agentúry LECA v spolupráci s Rudolfom Gerim vsadili po rokoch na kultový titul z pera Jána Snopka – LORD NORTON A SLUHA JAMES. S poctou pristúpili k obnove a znovuzrodeniu tejto legendárnej komédie. Príďte sa príjemne pobaviť na inteligentnom a brilantnom humore plnom komických a nečakaných zvratov. Termíny a mestá v článku.

Herecké legendy Stano Dančiak Marián Zednikovič v 90. rokoch postavili laťku dobrej zábavy vysoko a stali sa nezabudnuteľnými v úlohách lorda Nortona a jeho verného sluhu Jamesa. Obnovená premiéra sa konala v júni 2018 a odvtedy si táto legendárna komédia s novým obsadením a v novom šate získava aj dnešnú, novú generáciu divákov na doteraz viac než 100 úspešne odohraných reprízach v Bratislave a hosťovaním po Slovensku.

(Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk)

V novom predstavení LORD NORTON A SLUHA JAMES si môžete vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení: Juraj Kemka v úlohe lorda Nortona a Jozef Vajda ako jeho verný sluha James. Vyberte si z najbližších predstavení:

Lord Norton a sluha James, 5. mája v bratislavskom Štúdiu L+S,

Lord Norton a sluha James, 9. júna v bratislavskom Štúdiu L+S,

Lord Norton a sluha James, 23. júna v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre,

Lord Norton a sluha James, 26. júna v Aule SZU v Banskej Bystrici.

(Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk)

Čo sa po dvadsiatich rokoch zmenilo?

V službách lorda Nortona v priebehu dvoch desaťročí James zostarol. Keby len to! Skončil dokonca v psychiatrickom ústave. Ale nechce sa zmieriť s tým, že lord Norton sa medzičasom pominul. Nového parťáka nájde v ošetrovateľovi, ktorý je kvôli svojmu pacientovi ochotný urobiť čokoľvek. Aj hrať jeho bývalého svojrázneho pána. Fantázia chovanca psychiatrického ústavu a jeho ošetrovateľa je bezbrehá. Text predlohy sa neustále aktualizuje, posúva, tvorivý tím spoločne stále vkladá nové a nové gagy.

(Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk)

Lordovi Nortonovi a sluhovi Jamesovi tlieska publikum na domovskej scéne v bratislavskom Štúdiu L+S, a všade tam, kde zavítajú.

Ak sa chcete príjemne pobaviť na inteligentnom a brilantnom humore plnom komických a nečakaných zvratov, príďte sa pozrieť na herecký koncert skvelých hercov Juraja Kemku a Jozefa Vajdu a stráviť tak večer, na ktorý budete s úsmevom dlho spomínať.

Vstupenky kúpite na Predpredaj.sk.

Sledujte nás na Instagrame

Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk
Odporúčame