Jedinečný muzikál o cisárovnej Sissi prichádza do Bratislavy!

Nenechajte si ujsť jedinečný muzikál o obľúbenej cisárovnej (Zdroj: TBG Production)

Ikonické postavy a svetoznámy príbeh, prerozprávaný prostredníctvom ohromujúcej tanečnej show za doprovodu sólistov zo 100 členného cigánskeho orchestra z Budapešti zažijete 14.12.2023 na javisku v bratislavskom NTC.

Legenda o kráľovnej Sissi ožije v tomto jedinečnom predstavení a vstupenky si môžete zakúpiť už teraz prostredníctvom v sieti Predpredaj.sk.

Svetoznámy príbeh ožije v muzikáli (Zdroj: TBG Production)

Kráľovná Alžbeta Bavorská, manželka cisára Františka Jozefa I., známa ako Sissi, sa v roku 1854 vo veku 16 rokov stala prvou dámou Rakúskeho cisárstva. Krásna, citlivá a divoká žena celý život utekala pred dusivými obmedzeniami spojenými s jej postavením, najmä zo strany svojej svokry Žofie. Šťastie a lásku našla až v Uhorsku, kde ju obdivoval šľachtický dvor, no najmä gróf Gyula Andrássy, ktorý bol považovaný za najkrajšieho muža v krajine. Ich láska sa však nikdy nenaplnila…

Vychutnajte si úžasnú dobovú hudbu (Zdroj: TBG Production)

Hrdinami tanečnej drámy sú rebelujúca kráľovná, nerozvážny gróf a krásna Rómka, ktorí pretancujú chvíle nenaplnenej vášne v rytme úžasnej dobovej hudby v jedinečnom prevedení profesionálneho orchestra.

Vstupenky v sieti Predpredaj.sk.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame