Na Slovensko prichádza veľkovýpravný muzikál Popoluška s krasokorčuliarskymi hviezdami!

Muzikál na ľade vyrozpráva obľúbenú rozprávku (Zdroj: World on Ice)

Kto by nepoznal klasickú rozprávku o mladom dievčati zo skromných pomerov, ktoré aj napriek rôznym nástrahám osudu nájde svojho vyvoleného princa. Príbeh, ktorý chytí za srdce deti aj dospelých. Organizátori ho po šiestich rokoch prinášajú opäť na Slovensko. Chýbať nebudú krasokorčuliarske hviezdy patriace k európskej špičke ani vynikajúce herecké či spevácke obsadenie. Nenechajte si ujsť veľkovýpravný muzikál na ľade, v ktorom dobro zvíťazí nad zlom, pokora sa cení a pýcha bude potrestaná.

Veľkolepý muzikál Popoluška naposledy vypredal košickú Steel Arénu v roku 2017. Najkrajší rozprávkový príbeh v podobe muzikálovej šou na ľade sa po rokoch vracia na Slovensko, aby opäť očaril malých aj veľkých. Všetci záujemcovia budú môcť navštíviť predstavenia v Košiciach, 27. decembra 2023 a ďalšie v Bratislave v závere roka, 30. decembra 2023.

Dojímavé predstavenie zaujme malých aj veľkých (Zdroj: World on Ice)
Svoje umenie predvedie množstvo krasokorčuliarov (Zdroj: World on Ice)

„Predstavenie sa odohráva súčasne na ľadovej ploche aj na pôsobivom variabilnom javisku. Hviezdne herecké obsadenie, excelentné krasokorčuliarske výkony, náročné akrobatické čísla, špeciálna svetelná kompozícia, 300 dobových kostýmov, kúzla a mnoho ďalších efektov vás prenesie do sveta rozprávkovej fantázie. Nechajte sa opäť očariť príbehom Popolušky, podobne ako státisíce divákov v piatich európskych krajinách,“ pozývajú organizátori podujatia.

Výprava muzikálu je naozaj veľkolepá (Zdroj: World on Ice)
Nenechajte si ujsť podujatie plné známych umelcov (Zdroj: World on Ice)

Vstupenky na predstavenie je možné si zakúpiť už dnes cez Predpredaj.sk.

Hlasy Popoluške a princovi prepožičali Lucie Bílá a Ondřej Ruml. V hereckých a speváckych úlohách sa predstavia dobre známe osobnosti: Pepa Vojtek, Dana Morávková, Dalibor Gondík, Hanka Křížková, Tomáš Savka, Vlastimil Harapes, Hana Buštíková, Rudolf Kubík a ďalší. V exkluzívnom predstavení účinkuje medzinárodný krasokorčuliarsky tím športovcov zo siedmich krajín sveta, medzi ktorými nebudú chýbať sólisti popredných európskych krasokorčuliarskych šou.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame