Lepší sex aj množstvo energie: Cíťte sa opäť ako mladík, máme skvelý tip!

Nízka hladina testosterónu trápi každého 4.muža (Zdroj: Primulus)

U mužov za príznaky nízkeho libida a nedostatku energie môže klesanie hormónu testosterónu, ktorého vplyv je viditeľný predovšetkým v puberte, avšak jeho úloha je dôležitá po celý život. Ovplyvňuje energiu a vitalitu každého muža, čo môže byť viditeľné nielen pri každej športovej aktivite, ale aj v každodennom živote.

Aj keď je prirodzené klesanie hladiny testosterónu nezvratným faktom, existujú látky, ktoré dokážu hladinu testosterónu udržať v optimálnej hladine. Medzi ďalšie zaujímavé prírodné látky pre mužov podporujúce energiu, hormonálnu aktivitu a normálnu činnosť svalov patrí kotvičník zemný a ten si bližšie predstavíme.

Udržte si normálnu hladinu testosterónu a podporte energiu a libido vďaka doplnku stravy Primulus (obsahuje zinok a kotvičník zemný). Tento unikátny produkt vyrobený v SR môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Nahradí kotvičník zemný modrú pilulku?

Kotvičník zemný – účinné prírodné afrodiziakum (zdroj: Primulus)

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) je jednoročná poliehavá bylina rozšírená v Európe, Ázii, Afrike i Austrálii. Obsahuje celý rad aktívnych látok, predovšetkým fytosteroly, saponíny, alkaloidy. Kotvičník zemný priaznivo pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány. Zvýšenie hladín pohlavných hormónov ovplyvňuje plodnosť a libido. Účinné látky v kotvičníku podporujú okrem iného aj metabolizmus živín, normálnu funkciu močovej sústavy, prirodzenú obranyschopnosť, normálnu činnosť nervovej sústavy a kardiovaskulárneho systému.

Ako sa cítiť lepšie s extraktom kotvičníka zemného?

Účinný doplnok stravy so silným extraktom kotvičníku zemného môže byť najrýchlejšie riešenie pre zvýšenie energie, libida a vitality. Je nám ale jasné, čo vás napadlo ako prvé. „Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť udržať normálnu hladinu testosterónu? Zvýšiť energiu a libido? „Áno dokážu, ale je dôležité si vedieť vybrať. K tomu, aby bol prírodný doplnok stravy účinný a nielen placebo, obsahuje okrem kvalitného extraktu kotvičníka zemného tiež ďalšie účinné látky v správnom množstve. Patria medzi ne vitamíny (D3, C, B6) a minerály (zinok, horčík, selén).

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky uvedené látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte produkt Primulus bojujúci s príznakmi nízkej hladiny testosterónu.

Doplnok stravy PRIMULUS – Naozaj funguje?

Český doplnok stravy s certifikáciou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe (zdroj: Primulus)

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy Primulus má na túto otázku jasnú odpoveď: „Primulus nie je placebo, ale kvalitný produkt. Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. „Ak hľadáte naozaj kvalitný doplnok stravy zaručujúci dostatočné dávkovanie účinných látok, je Primulus najlepšia voľba. Svojim zložením sa jedná o jeden z najsilnejších produktov na trhu, je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a má už vyše 35 000 spokojných zákazníkov. Každý muž má možnosť sa presvedčiť o účinkoch produktu na vlastnej koži a nájsť opäť stratenú mužskú energiu, vitalitu i libido.

Primulus teraz v akcii s dopravou zadarmo po celej SR si môžete zakúpiť tu.

Bližšie informácie o produkte a tipy, ako prírodne testosterón zvýšiť, nájdete na www.primulus.sk
Zdroj: PR článok
Odporúčame