3 neuveriteľné príbehy, ktoré sa naozaj stali: Budete ďakovať osudu, že nie ste hlavnými aktérmi!

Šokujúce pravdivé príbehy

Niektoré pravdivé príbehy znejú až neuveriteľne (Zdroj: GettyImages)

Každému z nás sa občas pritrafia do života situácie, ktoré sú náročné. Pri niektorých si možno aj poviete, že to ani nie je možné, aby sa naozaj stali. Osud si skrátka pre každého z nás skôr či neskôr pripraví koktejl emócií. To, čo sa ale stalo postavám nižšie, by ste rozhodne zažiť nechceli.

Ošetroval nás vrah Charles Cullen

Nemenovaný čitateľ sa na portáli boredpanda podelil so svojím hrozným príbehom. Uvádza v ňom, že pred mnohými rokmi dostal jeho otec infarkt a brala ho sanitka. Dostaviť sa k nemu do nemocnice mohol až v noci, približne o 3. hodine nadránom. Vzhľadom na čas a skutočnosť, že ležal na jednotke intenzívnej starostlivosti, ho pôvodne dnu nepustili. Nakoniec mu to však bolo umožnené zdravotným bratom. Počas otcovho pobytu v nemocnici bol veľmi láskavý k ich rodine.

Asi po šiestich mesiacoch bola aj jeho stará mama prevezená na na JIS kvôli zdravotným problémom a opäť sa o nich staral ten istý ošetrovateľ. Mimoriadne ústretový prístup sa opakoval. Asi po roku mu ale volal otec, že ​​si má zapnúť televízny kanál CNN. Ukázalo sa, že tým zdravotným bratom ošetrovateľom, bol Charles Cullen, ktorý sa priznal k vražde až 40 pacientov.

Predmet, ktorý sa dostal do rúk tomu správnemu majiteľovi

Istá Valerie Perreault prezradila, že jej rodičia sa ako čerství novomanželia presťahovali z New Jersey do Illinois. Prežili tam množstvo rokov, ale keď Valerie maturovala, jej rodičia sa rozviedli. Otec sa následne presťahoval do Las Vegas, jej mama do Texasu. Keď mala 30 rokov, zamestnala sa v južnej Floride – ako prvá a jediná členka ich rodiny, ktorá tam kedy cestovala.

Keď v miestnom bazárovom obchodíku hľadala nejaké vhodné zariadenie do svojho bytu, našla na poličke starú knihu poézie. Tak sa jej zapáčil obal knihy, že si ju kúpila spolu s ostatnými vecami. Šok však prišiel v momente, keď doma otvorila knihu a v nej bol text, ktorého rukopis dôverne poznala. Patril jej otcovi. Kniha bola darčekom pre jej mamu na tretie výročie ich svadby. Jej mama ju však pred viac ako 10 rokmi predala v typickom garážovom predaji. Kniha odvtedy zrejme niekoľkokrát zmenila majiteľov, až sa opäť dostala do rúk tej správnej osoby. 

Po havárii sa ocitol v nebi

Keď sa náš čitateľ podelil s nami o jeho príbeh, stuhla nám krv v žilách. Úspešný a večne prácou zaneprázdnený mladý muž, po ceste domov havaroval. Na vážnu autonehodu si nespomína. Jediné, čo mu utkvelo v pamäti bola tma a chlad. Mal pocit, ako keby padal do hlbokej studne. Verí, že to, čo zažil počas oživovania bol kontakt s nebom.

Celý jeho príbeh si môžete prečítať v tomto článku. Nie je však jediný, na ktorý nemôžeme prestať myslieť. Naša redakcia zozbierala množstvo dych vyrážajúcich príbehov, ktoré sme následne vydali v knihe.


Hľadáte zaujímavé čítanie? Objavte 55 pravdivých príbehov v skvelej knihe!

Zdroj: plnielanu.sk, buzzfeed.com, boredpanda.com
Odporúčame