Novoročné priania pre každého: Originálne vinše do správy aj na pohľadnicu

novoročné priania

Novoročné priania, ktoré potešia (Zdroj: GettyImages)

Príchod nového roka sa spája s oslavami, predsavzatiami a, samozrejme, s veľkodušnými vinšami. Veselá sms alebo pohľadnica plná vrúcnych slov poteší a pripomenie adresátovi, aby vykročil do nového roka tou správnou nohou. Čo do nej ale napísať? Inšpirujte sa originálnymi novoročnými prianiami.

Nechajme bokom starosti, sú tu chvíle radosti. Otvárajme fľaštičky, rozdávajme božteky. Potom nech sa spieva, slávi, v novom roku v plnom zdraví.

Aby si v celom novom roku sedel v takom správnom vlaku, kde rušeň na roh hojnosti píska a cesta so šťastenou sa stíska.

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka. Až ti bude od pijatiky veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne. Už bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Hviezda na nebi svieti a deň za dňom letí.  Do konca roka je už len krok, tak ti želám šťastný a krásny nový rok!


Mohlo by vás zaujať: 10 novoročných vinšov, ktoré ohúria doslova každého: Vyberte ten najlepší!


Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname, sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný nový rok!

V novom roku radosť v oku, úsmev na tvári, nech sa darí dôjsť vždy k cieľom v tomto roku celom.

V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody. A peňazí dostatok na hody.

Môžete mať tisíc želaní, túžob a snov, ale len šťastie, zdravie, láska a priateľstvo dávajú zmysel našim dňom. Láskyplný nový rok!

Za dverami je Nový rok, chutné jedlo a skvelý mok. Dobrú zábavu si želajme, na alkohol pozor dajme. Nech veľa radosti máme, všetkému zlému na frak dajme.

Čo ti mám zaželať do nového roku? Hovorí sa, že keď má človek šťastie, má v ňom všetko – zdravie, lásku aj peniaze. A tak ti teda do nového roku prajem plnú náruč šťastia.
Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame