Pánska jazda po rokoch: Ako si s kamarátmi užiť večer či víkend?

Traja muži

flickr.com

A prečo nie? Kedysi ste od štvrtka popoludnia nemysleli na nič iné, ako na to, čo zase s kamarátmi v piatok večer či cez víkend podniknete. Čo tak si to opäť zaradiť do programu?

Nevyhovárajte sa, že odvetdy ste už zopár ráz vymenili občiansky preukaz. Duše nestárnu a menšie odreagovanie sa prospeje v každom veku. Vyskúšajte zopár overených tipov, ako sa opäť zabaviť čisto v pánskej spoločnosti. Že to má svoje výhody, vás isto netreba presviedčať.

Gól naživo

Zohnať lístky na futbalové zápasy pre vás nebude isto žiaden problém. No čo takto skúsiť vymeniť mestské futbalové štadióny za dedinské ihrisko? Verte mi, zápasy na vidieku majú svoje čaro. Minimálne v tom, že budete futbalu omnoho bližšie. Stačí len zistiť, v ktorej dedine nablízku sa hrá a zbaliť zopár kamarátov do auta. O atmosféru sa naozaj nemusíte starať. Dedinské točené v šenku po zápase to urobí za vás. Možno dokonca spoznáte nových ľudí, s ktorými môžete niečo podniknúť nabudúce.


Mohlo by vás zaujať: Kríza stredného veku: Ak robíte tieto veci, dostala aj vás!


Víkend na chalupe

Pamätáte sa na film „S tebou ma baví svet“? Čo chýbalo čisto mužskej posádke s deťmi na chate? Ženská ruka určite nie. Ak vypustíte ešte aj tie deti, relax máte zaručený. Vezmite zopár dobrých priateľov a vychutnajte si rybačku, či kotlíkový guláš v tichu hôr. Ako poistku pred zlým počasím si môžete pribaliť pánske časopisy. Ak už nič iné, poslúžia aspoň ako pomôcka na zapálenie vatry. Prípadne oprášte gitaru a môžete si s chlapcami zaspievať ako kedysi. Pre odvážnejších je tu ešte aj stan. Nenechajte sa odradiť rečami, že po 40tke by ste mali spať už iba na špeciálne tvarovaných matracoch. Spomeňte si na našich dedov, taký matras nezažili vôbec a s priemernou dĺžkou života vedú. Raz za čas noc v stane nemôže uškodiť.

Film pre pamätníkov

Kedysi ich dávali každý víkend a dokonca sme ich so svojimi starými rodičmi pozerali. Každá doba má svoje vychytávky. Čo takto vyraziť do filmového klubu? Len si spomeňte na časy, keď ste ešte manželky nemali a chodili ste všetko robiť ako družina slobodných chlapcov. Obrúčka na prste isto nebude stáť v ceste večeru s kamarátmi a so starším filmom. Navyše do filmového kľubu si môžete vziať aj vlastné občerstvenie. Napríklad také typické socialistické mastné čipsy alebo arašidové chrumky. Veď keď dobový film, tak so všetkým, čo k nemu patrí.


Mohlo by vás zaujať: Sex a muži po päťdesiatke: Čo všetko sa vo vašom živote zmení?


Virtuálny svet je pre všetkých

Počítač vás jednoducho neminie. Už je naozaj všade. Vypátral aj tie profesie, ktoré sa mu chceli silou mocou vyhnúť. Nebojujte s veternými mlynmi. Práve naopak, zabavte sa aj tak, ako ponúka moderná doba! Ak si na jeden deň od detí, či vnúčat požičiate playstation alebo počítačové hry, určite im prídete na chuť. Najmä tie skupinové vedia vynikajúcou vyplniť večer.  Len do toho, heslo je – zábava nemá vekové hranice!


Ako trávite čas so svojimi kamarátmi vy? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie.

Zaznamenali ste vo svojej obci či v meste toto leto problémy s dostatkom pitnej vody?

Zdroj: flickr.com, flickr.com, Peťa
Odporúčame