Pravdivý príbeh: S manželom sme si dali druhú šancu, na exotickej dovolenke som ho podviedla!

Pravdivý príbeh

Nikdy by som nepovedala, že naša dovolenka dopadne práve takto (Zdroj: GettyImages)

Hovorí sa, že túžba je to, čo mení a poháňa človeka. Svoje vie o tom aj Andrea, sympatická 45-ročná Bratislavčanka, ktorá nám porozprávala svoj životný príbeh a udalosti z minulého leta.

S manželom sme tvorili pár dlhých 18 rokov, z toho sme boli manželmi posledných 13. Žili sme si na vysokej nohe. Obaja sme mali skvelú prácu a žiadne deti. Vzdali sme to so snažením sa po niekoľkých potratoch aj umelých oplodneniach. Sústredili sme sa teda na zabezpečenie si vyššieho štandardu a kariéru. Zvykli sme si na to, aj keď to bola moja 13. komnata a, úprimne, nikdy som sa s tým úplne nevyrovnala.

Posledné roky sme však s manželom pociťovali krízu vo vzťahu. Možno to bolo vyhorenie, možno nedostatočné naplnenie, neviem. Korona tomu iba dopomohla, začali sme si liezť na nervy a stali sme sa na seba navzájom alergickými. Už-už sme sa schyľovali k podpísaniu rozvodových papierov, keď sa niečo zlomilo a povedali sme si, že dáme tomu celému ešte šancu. Veď aj to dieťa si môžeme skúsiť adoptovať a nezahodíme predsa všetky tie spoločné roky. Bola som tomu rada.

Prvé mesiace to bolo naozaj úžasné. Veľmi sme sa obaja snažili. Dávala som si záležať na svojom vzhľade, aj keď som pracovala z domu. Pravidelne som manžela prekvapovala luxusnou spodnou bielizňou aj novou a novou odvahou v posteli. Ani neviem, kde sa to vo mne bralo. On tiež nezaháľal. Nosil mi kvety, varil večere, bol milý a pozorný, začali sme sa veľa spolu rozprávať, dokonca sme sa prihlásili na hodiny španielčiny.

Bola to nová a dobrá skúsenosť, španielčina nás bavila a nová aktivita nás zblížila. Rozhodli sme sa po pár mesiacoch ísť na dovolenku do Mexika, ako jednej z mála krajín, ktorá nemala obmedzenia voči šíreniu koronavírusu. Chceli sme si otestovať našu španielčinu a cestovanie sme mali vždy radi. Vybrali sme si jeden z najdrahších hotelov, bookli letenky a 14 dní exotiky sa mohlo začať.

Už v prvý deň som zostala očarená nádhernou bielou plážou a čistým morom. Výborná kuchyňa, nádherný rezort, skrátka splnený sen. Ako ranné vtáča som sa rozhodla ísť na druhý deň na východ slnka, zatiaľ čo manžel spokojne odfukoval na hotelovej izbe. Bolo to magické. So svitaním som na pláži stretla barmana, ktorý pripravoval svoj stánok s drinkami na ďalší deň. Dali sme sa do reči.

Bol vysoký približne 190 centimetrov, snedej pleti a s vyšportovaným bruchom. Mohol byť odo mňa mladší pokojne aj o 20 rokov a volal sa Luis. Rozprávali sme sa len tak letmo, spoznávali sme sa, hovorila som mu, že som išla na východ slnka… Neskutočne ma vzrušoval. Celý deň som na neho myslela, až som sa hanbila čo to robilo s mojím telom.

Ďalší deň som sa rozhodla ísť opäť skoro ráno na pláž. Manžel zostal opäť spať na izbe. Za to na mňa tam čakal už tento urastený mládenec. Aj som bola prekvapená, že tam bol skôr ako deň predtým. Nikoho nikde, iba ja a on. Urobil mi hneď ráno drink. Neviem, či doň niečo dal, ale jemne sa mi motala hlava. Zrazu sa mi ponúkol, že ma naučí pripravovať miešaný drink. Vošla som k nemu do plážového baru, v tom ma objal zo zadu tými jeho mocnými rukami, pritiahol si ma bližšie k pásu a začali sme spolu krájať limetky. Pár sekúnd na to si ma otočil a vášnivo ma pobozkal. Nebránila som sa a musím sa priznať, že som po tom aj túžila.

Na ďalší deň sa scenár zopakoval s tým, že som vedela, do čoho idem. Luis bol však náruživejší a jeho ruky sa dotýkali mojich bradaviek, rozkroku. Vysadil ma na pult a zažila som jeden z najlepších sexov v mojom živote. Bolo to neuveriteľné! Najskôr nežné, neskôr drsné a veľmi intenzívne. Ťahal ma za vlasy, bozkával na krku a pritom jemne krúžil v mojom rozkroku. Inokedy to bolo zas o jeho šikovnom jazyku. Skúsili sme každú polohu. Vo svojich 45 rokoch som objavila moc intímneho zblíženia a orgazmus ako nikdy doposiaľ.

Toto sa opakovalo najbližších 9 dní. Každé ráno som dostala dávku neuveriteľného vzrušenia a sexu priamo na pláži. Nikdy som svojho manžela nepodviedla, avšak toto bolo neuveriteľné. Blížil sa deň nášho odchodu. Ráno som si išla po svoju dávku rozkoše a rozlúčila sa. Vymenili sme si na seba kontakt na sociálnej sieti. Manžel o ničom doteraz nevie, aj keď sme doma už niekoľko mesiacov.

Paradoxne, táto skúsenosť neuveriteľne posilnila náš vzťah. To, čo so mnou robil Luis, som naučila manžela. A ak mi je smutno, dočkám sa erotickej fotografie na sociálnej sieti od svojho tajného milenca. Sex s ním bol super, avšak bola to čistá živočíšna túžba a potreba. Možno ma budete súdiť, avšak vedzte, že keby sa toto nebolo stalo, tak dnes by sme boli zrejme s manželom rozvedení. A manželstvo je v mojom živote všetko, čo mám.Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame