Surf Rock Camp v Čunove!

Surf Rock Camp v Čunove

www.divokavoda.sk

Začiatkom letných prázdnin sa v Čunove v areáli Divoká voda neďaleko Bratislavy uskutoční nevídaná celodenná športovo-kultúrna akcia, ktorá názorne ukáže, ako sa surfovanie, SUP, rafting dajú spojiť s punkrockovou muzikou a navyše toto všetko skĺbiť v rámci jednej nádhernej príjemnej rodinnej pohodovej akcie. Presne takto bude vyzerať nultý ročník podujatia s výstižným názvom Surf Rock Camp, ktorý sa uskutoční v deň štátneho sviatku Cyrila a Metoda, teda v piatok 5. Júla už od doobedňajších hodín a potrvá až do neskorej noci, resp. skorého rána.

Podujatie bude pomyselne rozdelené na dve časti, ktoré budú spolu súvisieť, aj sa prelínať. Prvú dennú, ktorá bude hlavne športového charakteru a potom druhú nočnú, ktorá bude zameraná predovšetkým na kvalitnú punkrockovú hudbu v podaní koncertov kapiel, ktoré sú skvostmi tohto žánru.

Bohatá športová časť,  aj začiatok celého kempu, je naplánovaná na 10. hodinu rannú a bude pozostávať z kurzov surfingu pre začiatočníkov aj pokročilých na umelej riečnej vlne pod vedením majstra Slovenska Maroša Nemca a ostatných slovenských skúsených riversurférov, exhibícia trikov, skokov, 360-tiek najlepších slovenských a zahraničných riversurférov. Z ďalších atrakcií  to bude wakeboarding,  wakesurfing, surfing na vlne, ktorú urobí idúci čln, alebo rafting divokej vode. Na mieste bude tak isto požičovňa vodných skútrov, či požičovňa SUP (Stand Up Padle). Taktiež sa odprezentuje aj značka Demon surfboards. Počas celého dňa sa o hudobný doprovod týchto športových aktivít budú starať rôzni dídžeji.

Následná hudobná časť akcie vôbec nebude zaostávať za športovou, aj keď naplno sa rozbehne až úderom 19-tej hodiny večer na lúke priamo v areáli a svojim koncertom ju nemôže otvoriť nikto iný ako kapela Lucifers, čo je cover band a zároveň práve projekt viacerých punkáčov a surférov. Okolo 20-tej hodiny sa na pódiu objaví zástupca mladšej generácie tohto žánru skupina From Our Hands, po nich okolo 21-tej hodiny to bude snáď najväčšia punková kapela na Slovensku, legendárna Zóna A a približne od 22.00 hod. svoj famózne zahraný repertoár kapely The Ramones predvedú ostrieľaní harcovníci z kapely Ramones Bratislava. Po skončení koncertov preberú štafetu dídžeji, ktorí sa budú starať o hudobnú produkciu až do samotného rána. V prípade nepriaznivého počasia sa celá táto hudobná časť podujatia odohrá v zabezpečenom stane.

V celom areáli a to po celý deň budú k dispozícii plážové a surfové bary, reštaurácia, grilovanie, vatra, rôzne aktivity pre deti, trampolína, minifarma, jazdy na štvorkolkách a možnosť turnaja v paintballe. Hlavne príjemná a pohodová atmosféra. Na druhý deň sa surfuje a relaxuje. Ubytovanie je možné priamo v areáli Divoká voda buď v chatkách, v stane, alebo na hoteli, všetky cenové relácie, dopravné možnosti a iné potrebné informácie možno nájsť priamo na stránke areálu Divoká voda www.divokavoda.sk. A ešte jeden vôbec nie nepodstatný bonbónik na záver, VSTUP bude pre všetkých návštevníkov absolútne ZDARMA!

Ďalšie potrebné informácie o premiérovom ročníku tejto unikátnej akcie je možno priebežne získavať okrem už uvedenej stránky www.divokavoda.sk aj na stránke River Surfing Bratislava Slovakia www.facebook.com/riversurfingbratislava

Zdroj: www.divokavoda.sk, www.divokavoda.sk, PR článok
Odporúčame