Uľahčite si nakupovanie vianočných darčekov

Dni Vianoc

Incheba

Vianoce sa nezadržateľne blížia a každý sa začína rozhliadať po darčekoch, ktorými by potešil svojich najbližších. Nenechávajte si nakupovanie na poslednú chvíľu a vybavte všetko v predstihu! Tradičné aj originálne darčeky nájdete na Dňoch Vianoc v bratislavskej Inchebe.

Od 3. do 20. decembra na vás čakajú stovky predajcov s bohatou ponukou – oblečenie, vianočné dekorácie, hračky, knihy, kozmetika, šperky a bižutéria, elektronika, zábavná pyrotechnika, doplnky do interiéru, tradičné remeslá a výrobky a mnoho ďalšieho – jednoducho všetko, čo zaručene poteší vašich blízkych! Zo širokej ponuky si vyberie naozaj každý. Na Dňoch Vianoc nakúpite výhodne a originálne a popri tom sa skvelo zabavíte.

Počas Dní Vianoc si prídu na svoje aj milovníci tradičných remesiel. Svoje schopnosti predvedú umelci zastrešení v Združení cechov historických remesiel. Sviečky z včelieho vosku, drevené a slamené vianočné ozdoby, prútené koše, medovníčky, emailové šperky a ďalšie zaujímavé výrobky ukážu zručnosť svojich majstrov a navodia atmosféru blížiacich sa sviatkov.

Navyše, už počas prvého decembrového víkendu 5. a 6. decembra sa v Inchebe uskutoční obľúbený festival spoločenských hier HRAtislava, ktorý vás vtiahne vás do sveta zábavy a oddychu. Zoberte svoju rodinu, blízkych, priateľov či kolegov a príďte si zahrať niektorú z vyše 1 500 spoločenských hier z celého sveta. Čakajú na vás skvelé novinky aj oceneniami ovešané hry. Fajnšmekri si môžu svoje hracie schopnosti otestovať v zóne s náročnými hrami. Tešiť sa môžete aj na magnetické futbaly a hokeje Weykick, pás moderných hlavolamov precvičujúcich myseľ, detská „Hryzbičku“ s detskými hrami a ako bonus pre deti aj na tvorivé a vedecké hračky hračkárstva Hravý svet. Zároveň sa môžete zapojiť do zaujímavých turnajov a špeciálnej súťaže o desiatky krásnych cien! Navyše, mladí slovenskí autori hier dostanú priestor ukázať svoje výtvory.

Posledný víkend pred Vianocami, 19. a 20. decembra, zaplní Dni Vianoc originálny slovenský handmade dizajn. Slovenskí dizajnéri, remeselníci, umelci a návrhári zo Sashe.sk si pre vás pripravili bohatú nádielku jedinečného handmade oblečenia, šperkov, tašiek, doplnkov a dekorácií. Potešte svoje oči i zmysly a vystrčte sa zo šedivého davu. V Inchebe nájdete krásne kúsky, ktoré okúzlia každého!

Nezabudnite, Dni Vianoc sú otvorené od 3.do 20. decembra. Viac info na www.incheba.sk.

Vstupenky na Dni Vianoc si môžete zakúpiť už teraz na Predpredaj.sk.

Zdroj: Incheba, Incheba, PR článok
Odporúčame