Veľká SÚŤAŽ: Pochváľte sa vašou záhradou či balkónom, vyhrať môžete perfektné ceny!

Záhradka

Rozhodnite o tom, kto vyhrá našu záhradkársku súťaž (Zdroj: Pixabay/Vnukko)

Leto sa neodmysliteľne mnohým z nás spája so starostlivosťou o záhradku. Aká je tá vaša? Je úžitková alebo okrasná? Prevládajú v nej exotické rastliny alebo ste skôr stavili na klasiku v podobe voňavých záhradných ľalií a muškátov?

V spolupráci s našimi partnermi vám prinášame veľkú letnú SÚŤAŽ! Naša porota počas leta vyžrebuje niekoľkých z vás, ktorí dostanú priestor v našom článku o najkrajších záhradkách. Na záver, vo veľkom finále, majú až štyria z vás šancu získať vecnú cenu. O výhercoch rozhodnete vy svojím hlasovaním.

Vyhrajte

1. miesto: Exkluzívny rozhovor uverejnený na našom webe + vertikálny záhon Delimano Grow + Panvica na palacinky Tefal Ultimate + jedinečná kniha plná príbehov od Plní elánu

2. miesto: Balík záhradkárskych potrieb od spoločnosti www.ZahradkarskyObchod.sk v hodnote 50 eur + skleník Delimano Grow + Panvica na palacinky Tefal Ultimate + jedinečná kniha plná príbehov od Plní elánu 

3. miesto: kultivátor pôdy Tornadica + Panvica na palacinky Tefal Ultimate + jedinečná kniha plná príbehov od Plní elánu

4. miesto: Balík kníh od kníhkupectva Albatrosmedia v hodnote 30 eur + jedinečná kniha plná príbehov od Plní elánu 

Ak sa chcete zapojiť, stačí, ak nám pošlete fotografiu vašej záhradky alebo balkóna na e-mail plnielanu@plnielanu.sk, prípadne do správy na našich sociálnych sieťach.

Svoje záhradky nám posielajte do 20. augusta. Následne naša porota vyberie niekoľko najkrajších záhradiek, spomedzi ktorých vyberiete víťazov vy prostredníctvom hlasovania. Víťazov vyhlásime 30. augusta. Presné pravidlá súťaže nájdete tu.

Sponzormi tejto súťaže sú spoločnosti Delimano, Tefal, www.ZahradkarskyObchod.sk a kníhkupectvo Albatrosmedia. Tešíme sa na vaše nádherné výtvory!


Objavte ešte viac zaujímavých článkov, receptov a videí!

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame