VEĽKÉ TESTOVANIE SLOVÁKOV Zapojte sa do kvízov: V ktorom kraji nájdeme najmúdrejšie hlavy?

Zapojte sa do veľkého testovania Slovákov (Zdroj: GettyImages)

Súťaženie máme odjakživa v krvi. Na našom online magazíne Plnielanu.sk sme sa preto rozhodli usporiadať súťaž „Veľké testovanie Slovákov“. Bude prebiehať až do konca roka, pričom na záver zistíme, ktorý kraj obstál v odpovediach najlepšie. Už teraz sme však presvedčení, že to bude tesný súboj. Na Slovensku máme totiž bez ohľadu na polohu veľa múdrych hláv.

Ako bude súťaž prebiehať?

Každý mesiac nájdete na našich stránkach KVÍZ na konkrétnu tému. Do kvízu sa môžete zapojiť jednoduchým vyplnením odpovedí, označením kraja, z ktorého pochádzate, a doplnením vášho e-mailu. Ten slúži na to, aby sme vás v prípade výhry mohli kontaktovať.

Každý kvíz môžete vyplniť iba raz.

Okruhy

Vyhodnotenie

Na konci každého mesiaca zverejníme anonymné priebežné vyhodnotenie – umiestnenie krajov – podľa toho, ktorý kraj bude mať najviac správnych odpovedí v pomere k počtu vyplnení.

Z výherného kraja potom vylosujeme každý mesiac náhodne jedného výhercu, ktorý od nás a našich partnerov získa vecnú cenu.

Finálne vyhodnotenie prebehne po ukončení súťaže na konci roka. Z celkového výherného kraja vylosujeme náhodne troch výhercov, ktorí od nás a našich partnerov získajú taktiež vecné ceny.

Výhry

Mesačná výhra: Prekvapenie od našich partnerov (jedna vecná cena od pražiarne COFFEIN alebo vydavateľstva Grada)

Záverečná výhra: Losujeme troch výhercov, ktorým poputuje balíček s kávičkou od pražiarne COFFEIN a knižky od vydavateľstva Grada)

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
VEĽKÉ TESTOVANIE SLOVÁKOV Žilina a okolie, gratulujeme! Máte sa čím chváliť

Partneri

Partnermi súťaže Veľké testovanie Slovákov sú Grada a COFFEIN.

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame