VEĽKÉ TESTOVANIE SLOVÁKOV: Najmenej vášne zrejme zažíva tento kraj, aká škoda!

Ktorý kraj ovláda tematiku vzťahov najlepšie? (Zdroj: Freepik/prostock-studio)

Ak ste súťažili v novembrovom kole nášho Veľkého testovania Slovákov, určite ste už zvedavý na to, ako dopadlo. Zistite, na ktorom mieste sa umiestnil váš kraj a aj meno ďalšieho výhercu.

Vyhodnotenie 7. kola

Vyhodnotenie výsledkov predstavuje percentuálny počet správnych odpovedí, vzhľadom k rozdielnemu počtu súťažiacich v jednotlivých krajoch. Spomedzi krajov sa v siedmom kole venovanom vzťahom a sexu najlepšie darilo Prešovskému kraju, ktorý len o vlások predbehol Žilinský. Zvyšné kraje sa umiestnili nasledovne:

Prešovský kraj – 44,20 %

Žilinský kraj – 44,10 %

Košický kraj – 42,80 % 

Bratislavský kraj – 42,00 %

Trnavský kraj – 41,50 %

Trenčiansky a Nitriansky kraj – 41,40 %

Banskobystrický kraj – 39,30 %

Výhercom uplynulého kola sa stal pán Ivan z Prešovského kraja, ktorého kontaktujeme e-mailom. Prekvapenie v podobe darčeka od pražiarne COFFEIN ho určite poteší. 

Aké výhry môžete získať?

Mesačná výhra: Prekvapenie od našich partnerov (jedna vecná cena od pražiarne COFFEIN alebo vydavateľstva Grada)

Záverečná výhra: Losujeme troch výhercov, ktorým poputuje balíček s kávičkou od pražiarne COFFEIN a knižky od vydavateľstva Grada

Partneri

Partnermi súťaže Veľké testovanie Slovákov sú Grada a COFFEIN.

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Počas decembra prebieha posledné kolo

V decembri máte poslednú možnosť zapojiť sa do Veľkého testovania Slovákov a preto neváhajte. Veď práve vy môžete v ôsmom kole, ktoré preverí vaše znalosti z geografie, vyhrať peknú cenu. Okrem toho, že si prevetráte svoje vedomosti, môžete ukázať, že práve vo vašom kraji je najviac múdrych hláv.

Chcem súťažiť v ôsmom kole

Odporúčame