Vianočné dekorácie do bytu za menej ako 20 eur: Tie musíte mať!

Vianočný darček

S Goldea môže hľadanie vianočných dekorácií do vášho domova prebehnúť úplne bez stresu. (Zdroj: Pexels/freestocks)

Hľadáte krásne vianočné dekorácie, ktoré vás nebudú stáť celú výplatu? Už nemusíte, našli sme ich za vás. Pozrite.

Vianočný obrus

K Vianociam neodmysliteľne patrí slávnostne prestretý stôl. Bez obrusu vo vianočných farbách sa rozhodne nezaobídete. Vyberte si vianočný obrus bavlnený alebo teflónový. Ten teflónový má jednu veľkú výhodu. Ľahko sa utiera a nevadí, keď vám naň spadne kúsok jedla alebo sa naň rozleje pohár vína.

Vianočný obrus
Pri prestieraní slávnostného stola nesmie vianočný obrus chýbať. (Zdroj: Goldea)

Vianočný behúň

Nie ste priaznivci veľkých dekorácií? Vianočný behúň pre vás bude to pravé. Ide o úzky pruh látky, ktorá sa tiahne cez celý stôl. Pod behúň s vianočnými vzormi umiestnite obrus v decentnej farbe alebo nechajte vyniknúť dosku stola.

Vianočné prestieranie

Vianočné prestieranie stojí len pár korún a vyzerá na sviatočnej tabuli veľmi dobre. Zbytočne to potom nepreháňajte s motívmi na obruse alebo behúni. Jednotlivé vzory by sa medzi sebou bili. Vyskúšajte napríklad kockované prestieranie, ktoré vyzerá veľmi elegantne aj na čistej drevenej doske stola.

Vianočné prestieranie
Vianočné prestieranie je skvelým darčekom pre vašich blízkych, ktorí si potrpia na peknú výzdobu. (Zdroj: Goldea)

Vianočné utierky, zástery a chňapky

Do 20€ oblečiete do vianočného štýlu celú kuchyňu. Zaobstarajte si vianočnú utierku, zásteru alebo chňapku a zlaďte ju farebne s ostatnými doplnkami v miestnosti. Pri výzdobe sa držte jednoduchého pravidla. Jedna farba by mala byť dominantná, doplniť ju môžete ďalšími dvoma odtieňmi.

Vianočné dekoračné vankúšiky

Dekoračné vankúšiky zmenia náladu v celej miestnosti. Sú lacné a praktické. Vyberajte ich podľa ročného obdobia a vytvorte si zakaždým originálnu atmosféru. Veľmi dobre vyzerá kombinácia niekoľkých dekoračných vankúšikov vo vianočnej farbe doplnených o jeden vankúšik s vianočným vzorom.

Vianočné plachty

Vianočné bavlnené plachty urobia z vašej spálne dizajnový klenot. Vyberte si pokojne výraznú plachtu s nápadnými vzormi. Čo napríklad červená s bielymi sobmi alebo zelená s hviezdičkami? Doplňte ju bielymi alebo béžovými obliečkami a voila! Originálna vianočná výzdoba je na svete.

Vianočná plachta
Vianočné plachty skrášlia každú spálňu. (Zdroj: Goldea)

Vianočné obliečky

Vianočné obliečky do 20€ asi nezoženiete, to ale ničomu nevadí. Máme pre vás totiž riešenie. Do vianočného oblečte jednoducho len vankúše. Opäť buďte originálni. Vyskúšajte sobíky, stromčeky, hviezdičky alebo trblietky. Nebojte sa, pokiaľ zvyšok obliečok necháte v neutrálnych farbách, bláznivá výzdoba vám nehrozí.

Vianočné obliečky
Obliečky s vianočným motívom určite spríjemnia váš spánok. (Zdroj: Goldea)

Všetok vianočný bytový textil vám ponúka internetový obchod Goldea. Prajeme vám príjemné zdobenie bytu.

Zdroj: PR článok
Odporúčame