Aká vôňa sa k vám hodí podľa znamenia? Využite tento ťahák pri výbere parfémov

Vôňa podľa znamenia

Aká voňa sa hodí k jednotlivým znameniam? (Zdroj: GettyImages)

Dátum nášho narodenia nás už vopred predurčuje k pripísaniu znamenia vo zverokruhu. Či už na to niekto verí alebo nie, isté je, že ľuďom sa niektoré charakterové črty aj vplyvom znamenia v zvieracom horoskope skrátka uprieť nedajú.

Ak váhate nad tým, aký nový parfém by ste si mali kúpiť, prečítajte si viac o tom, aká vôňa sa k vám hodí na základe vášho znamenia v horoskope.

Vodnár (20. január – 18. február)

Vodnár je úprimnou a pokojnou bytosťou, napriek tomu nechce byť prehliadaný. Vôňa pižma bude tou správnou voľbou pri výbere parfému. Inak môžete voliť aj eukalyptus alebo citrusové podtóny.

Ryby (19. február – 20. marec)

Upokojenie a podporenie snivej povahy zabezpečí levanduľa, ktorá sa hodí najmä do aromalámp. Pri výbere voňavky siahnite po takej, ktorej základ tvoria mandle alebo kašmír.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Náruživý Baran potrebuje vôňu, ktorá bude zmyselná a rovnako silná ako je on sám. Sadne vám vanilka ale aj iné drevité vône, ako je napríklad ambrovník. Zaujímavo na vás vyznie aj vôňa kakaa.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Býkom vládne Venuša a preto nečudo, že sa chcú páčiť nielen sebe ale aj ostatným. Na druhej strane, ich živlom je zem a tá pri vôňach spojená najmä s kvetmi. Ružová vôňa je pre vás jednoznačnou vôňou.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Komunikatívni Blíženci by mali hľadať vône, ktoré kombinujú pižmo a ovocie. Ich vôňa by mala byť najmä jemná a nevtieravá.

Rak (22. jún – 22. júl)

Melancholické znamenie nesie v sebe prirodzenú elegantnosť ale zároveň sviežosť. Nečudo, že ovocné vône sú pre ne tie pravé. Kokos, melón a broskyňa by mali tvoriť základ ich vonného sveta.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
VIDEOTIP Kvasnice v kúpeľni? Tieto jednoduché triky z nej urobia tú najvoňavejšiu miestnosť

Lev (23. júl – 22. august)

Podporenie zmyslov tohto znamenia možno docieliť prostredníctvom vône, ktorá je levanduľová. Tóny rozmarínu tiež nebudú zlou voľbou.

Panna (23. august – 22. september)

Panna je osobou, o ktorej si mnohí myslia, že má len tie najčistejšie úmysly. Nečudo, že k nim preto najviac pasujú prírodné vône ako sú čerstvo pokosená tráva alebo orgován.

Váhy (23. september – 22. október)

Toto vzdušné znamenie má množstvo energie, ktorú je niekedy potrebné tlmiť. Nekonfliktnú povahu ešte viac podčiarknú kvetinové alebo unisex vône.

Škorpión (23. október – 21. november)

Sexepíl zo Škorpiónov priam srší. Aj preto unesú ťažšie a výraznejšie vône, v ktorých prevládajú jazmín, pižmo a orientálne arómy.

Strelec (22. november – 21. december)

Trafiť sa do vkusu Strelca je obzvlášť náročné. Niektorí z nich majú radšej sladšie vône, iní prírodné a tiež je tu aj skupina Strelcov, ktorá preferuje viac korenisté arómy. Spájať by ich mohla korenistá bazalka.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Kozorožec je veľmi pracovitým znamením, ktoré zároveň túži po uznaní. Vôňa vavrínu alebo rozmarínu je pre nich priam ako stvorená. Zlou voľbou nebude ani grapefruit.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame