S niečím podobným sa rozhodne len tak nestretnete: Vtipné inzeráty vás pobavia, pripravte sa na záchvaty smiechu!

Vtipy o inzercií vás rozhodne pobavia (Zdroj: GettyImages)

Predám, kúpim, vymením, hľadám… Medzi inzerátmi nájdete najrôznejšie ponuky. Podaktoré vám nasadia chrobáka do hlavy, iné iba preletíte očami. Vtipné inzeráty však dokážu vždy pobaviť. Zasmejte sa na chytľavých vtipoch zo sekcie Inzercia.


Hľadáte zamestnanie?
Pracovná doba 3 dni, 4 dni voľna, plat 1500 eur, dovolenka 35 dní.
Volajte, budeme hľadať spolu.


Inzerát:
Prijímame na pracovné pozície trpaslíkov.
Zn. Možnosť osobného rastu.


Predám manželskú posteľ.
Zn.: Poschodová.


Predám čokoľvek, komukoľvek, akokoľvek. Volajte kedykoľvek, kamkoľvek.
Zn.: Ktokoľvek.


Slobodná, sympatická, milého vzhľadu hľadá muža – vysokého, bruneta, inteligentného, so sexepílom, za účelom porýľovania záhrady. Môžu prísť všetci štyria.


Vymením sekundové lepidlo za trojsekundové.
Zn: Nestíham lepiť.


Predám dlhoročnú lásku. Rok výroby 1982, málo ojazdená, celá v koži, málo žerie, dva airbagy, priame vstrekovanie. Skúšobná jazda a sada gúm zdarma.
Zn: Manželka.


Vymením ženu za 100 kg zemiakov.
Zn: Kilo za kilo.


Ahoj, volám sa Cyril, zarábam celkom slušne a doma mám kopu nových elektronických vymožeností. Obraciam sa na vás, občanov, s pripomienkou. Stratil som kópiu kľúčov a nechce sa mi vymieňať zámok. Ak ste našli zväzok troch kľúčov s červeným náramkom, budú asi moje.

Ten najmenší je zelenej farby a je z brány domu a ten najväčší je striebornej farby a patrí do zámku bytu. Prosím, doneste mi ich na adresu Naivná 6, byť č. 8, tretie poschodie, najlepšie medzi 16 a 21 hodinou, pretože inak som v práci. Bývam sám, takže keby ste zvonili a nikto by vám neotváral, nikto nie je doma. Odmena 20 Sk aj s cestou. Veľmi pekne ďakujem.


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame