VEĽKÉ TESTOVANIE SLOVÁKOV Tesne, no z Dejepisu by najlepšie obstál iba tento kraj!

výsledky 4. kolo

Významné osobnosti našich dejín najlepšie poznajú obyvatelia bratislavského kraja (Zdroj: Freepik/Racool_studio)

Zapájate sa do našej súťaže Veľké testovanie Slovákov? Ak áno, určite už netrpezlivo očakávate vyhlásenie výsledkov aj ďalšieho kola! Pozorne čítajte ďalej a dozviete sa nielen, ktorý kraj znalosťami najviac vyniká v histórii, ale aj meno ďalšieho víťaza spomedzi súťažiacich.

Vyhodnotenie 4. kola

Vyhodnotenie výsledkov vyjadruje percentuálny počet správnych odpovedí, vzhľadom k rozdielnemu počtu súťažiacich v jednotlivých krajoch. Víťazom spomedzi krajov sa v 4. kole venovanému významným osobnostiam našich dejín „Spoznáte ich len podľa obrázka či popisu?“ stal bratislavský kraj, ktorý zaznamenal najviac správnych odpovedí. A takéto je výsledné poradie podľa jednotlivých krajov:

  • Bratislavský kraj – 88,00 %
  • Košický kraj – 86,20 %
  • Prešovský kraj – 85,90 %
  • Banskobystrický kraj – 85,20 %
  • Trenčiansky kraj – 85,00 %
  • Trnavský kraj – 85,00 %
  • Žilinský kraj – 84,60 %
  • Nitriansky kraj – 84,00 %

Výhercom štvrtého kola spomedzi súťažiacich je pán Roman z bratislavského kraja, ktorý od nás a našich partnerov získava balíček výberovej kávy značky COFFEIN praženej na Slovensku. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom.

Aké výhry môžete získať?

Mesačná výhra: Prekvapenie od našich partnerov (jedna vecná cena od pražiarne COFFEIN alebo vydavateľstva Grada)

Záverečná výhra: Losujeme troch výhercov, ktorým poputuje balíček s kávičkou od pražiarne COFFEIN a knižky od vydavateľstva Grada)

Partneri

Partnermi súťaže Veľké testovanie Slovákov sú Grada a COFFEIN.

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Počas septembra prebieha 5. kolo

So súťažením ešte stále nekončíme! Veľké testovanie Slovákov prebieha celý rok a náš kvíz pokračuje aj v septembri. Témou piateho kola je hudba: Poznáte texty týchto kultových slovenských piesní? Ak ste doteraz zatiaľ iba váhali, či sa zapojiť do súťaže, tento mesiac už určite neváhajte! Zistite, ako dobre poznáte kultové i menej známe slovenské hity a ukážte, aký dobrý hudobný sluch majú obyvatelia toho vášho kraja!

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
VEĽKÉ TESTOVANIE SLOVÁKOV Hudba: Poznáte texty týchto kultových slovenských piesní?

Chcem súťažiť v piatom kole

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame