Výstavy pre vaše zdravie

Slovmedica

Začiatkom októbra sa v bratislavskej Inchebe uskutočnia zdravotnícke výstavy Slovmedica a Non-handicap, ktoré prinášajú komplexný prehľad nových zdravotníckych technológií, prístrojov a pomôcok s cieľom poskytovať tú najlepšiu starostlivosť.

Najnovšie vybavenie nemocníc, nástroje na ošetrovanie pacientov a špecializované predmety dennej potreby pre telesne postihnutých – výstavy poskytujú ucelenú ponuku zdravotníckeho sortimentu. Duo medických výstav s obľubou navštevujú nielen odborníci pracujúci v tejto oblasti, ktorí sa zaujímajú o novinky na trhu a vymieňajú si poznatky a skúsenosti. Bežní návštevníci tu môžu získať rady, ako sa o svoje zdravie starať.

Aj tento rok na výstave uvidíte množstvo noviniek. Jednou z nich je transportné ležadlo GP2 určené na jednoduchý a bezpečný prevoz pacientov v interiéroch. Ďalšou z noviniek je invalidný vozík Genny 2.0 Urban v limitovanej edícii RR, ktorý predstavuje novú filozofiu osobnej mobility. Vďaka unikátnej technológii prináša svojim používateľom slobodu pohybu – vozík totiž umožňuje okamžité otočenie sa na mieste s nulovým polomerom otáčania, a jazdu dopredu bez nutnosti použitia akejkoľvek riadiacej páky či plynu – stačí sa len predkloniť.

Slovmedica

Jediný slovenský výrobca laminárnych boxov uvádza na trh modernizovaný rad svojich laminárnych boxov Ekostar Flox BH. Ide o boxy s vertikálnym prúdením vzduchu a spodným odsávaním, ktoré zabezpečujú ochranu spracovávaného produktu pred bakteriologickou alebo časticovou kontamináciou z vonkajšieho prostredia a súčasne ochranu obsluhy pred prípadnými škodlivými až toxickými účinkami spracovávaných látok. Ďalší slovenský výrobca na výstave predstaví výživové doplnky. Jeden z nich, enzým Serrapeptase Plus 250 000 SPU, zmierňuje chronické zápalové i autoimunitné ochorenia. Ďalší prípravok, Serrapeptase Plus, je vo forme acidorezistentných kapsúl, ktoré sa rozpúšťajú až v tenkom čreve. Pridaná látka inulín pôsobí v tenkom čreve ako probiotikum pre dobré baktérie.

KEDY: 6. – 8. októbra 2016

KDE: INCHEBA EXPO BRATISLAVA

Vstupenku, ktorá platí aj na súbežné veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl, si môžete už teraz kúpiť cez Predpredaj.sk.

Slovmedica
Zdroj: Slovmedica, PR článok
Odporúčame