VIDEOTIP Znudené deti či vnúčatá? Zabavte sa doma spoločnými hrami!

Otec sa hrá s dieťaťom na dlážke

Aj v domácej karanténe sa dokážete s deťmi skvele zabaviť (Zdroj: GettyImages)

Za posledný rok boli deti viac doma ako v škole. Možno ste aj vy museli riešiť, ako im izoláciu čo najviac uľahčiť a spríjemniť. Počas lockodwnu a povinnej karantény by ste sa však vy ani ony nemali vzdávať pohybu. Poradíme vám, ako na to.

To, že zostávate zatvorení v byte či dome nie je dôvod, aby ste celý deň presedeli na gauči. Ak vám v tom nebráni nič iné okrem vašej pohodlnosti, začnite sa spolu s nimi hýbať. Budete prekvapení, ako si to navzájom užijete. Najlepšie je, že k tomu nebudete potrebovať žiadne drahé pomôcky, všetko nájdete bez problémov doma.


Mohlo by vás zaujať: Nudíte sa doma počas izolácie? Máme pre vás hneď niekoľko aktivít, s ktorými vám čas zbehne rýchlejšie!


Cvičenie v domácich podmienkach počas karantény ukázala vo svojom videu malá vlogerka z Moldavska Patricia Ciorescu. Svoje prvé videá začala na vlogu uverejňovať už ako 5 ročná. Mimoriadne talentované dievčatko sa stalo populárnym a jeho videá dnes sledujú tisícky ľudí – detí aj dospelákov. Cvičenie v karanténe patrí vôbec k tým najpopulárnejším. Určite v ňom inšpiráciu nájdete aj vy.


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame