Chcete dať vášmu dieťaťu výhodu v živote? Naučte ho tento jazyk

dievča sa učí na notebooku

(Zdroj: Freepik/freepik)

Tiež niekedy uvažujete nad tým, aké skvelé by bolo, keby ste sa v mladosti naučili ešte jeden jazyk navyše? Učenie bolo vtedy oveľa jednoduchšie – vedomosti sa na vás lepili aj samé a mnohé slovíčka, ktoré ste možno naposledy počuli na základnej škole, si jednoducho vybavíte ešte aj dnes.

Určite si uvedomujete, aké príležitosti človeku v živote dá jazyk… a istotne ste radi, že už na základnej škole sa učia aspoň dva. Ale ako to už býva, škola je, žiaľ, znovu pozadu.

Pretože všetky povinné jazyky sú ľudské.

Viete hovoriť jazykom budúcnosti?

Okrem ľudských jazykov budú v blízkej budúcnosti čoraz dôležitejšie tie, ktorými sa porozprávate s počítačom! Ak chcete vaše deti pripraviť na život v budúcich dekádach, pridajte k ich vzdelaniu okrem španielčiny či francúzštiny aj niektorý z programovacích jazykov ako Java či Python.

Rovnako ako tie ľudské, tak aj programovacie jazyky sú pre deti jednoduché na učenie. Stačí začať včas a programovanie môže byť aj pre vaše deti ako druhý materinský jazyk.

Väčšina kurzov programovania však mieri na stredoškolákov a starších študentov. Preto sme sa v Programku rozhodli, že pripravíme platformu, ktorá naplno využije detskú danosť na učenie a ukáže im jednoduchou hravou formou základy programovania.

notebook
(Zdroj: Programko)

Rozumejú vaše deti kódu?

Kurzy Programka sú vhodné pre deti od 3. až do 9. triedy základnej školy a naučia ich to najdôležitejšie – rozmýšľať ako programátori. Aj keby sa vaše deti nakoniec samotnému programovaniu nevenovali, schopnosť porozumieť kódu bude užitočná zručnosť, ktorá im v budúcnosti aj kvôli automatizácii pomôže v takmer každej profesii.

Kurzy majú obvykle 10 lekcií po 75 minút (1-krát týždenne), počas ktorých sa vaše deti naučia základy programovacieho jazyka, pochopia ako programovanie funguje, precvičia si matematiku a logiku, a hlavne si získané znalosti vyskúšajú hneď v praxi – či už pri príprave jednoduchej webovej stránky, tvorby grafiky, úprave videa alebo dokonca vlastnej počítačovej hry!

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
12 spôsobov, ako poraziť samotu: Vráťte do svojho života radosť, pocit spojenia a priateľstvá

Učte sa odkiaľkoľvek s mladými lektormi

Vyučovanie prebieha online formou s malou skupinkou (max. 5 žiakov), ktorým sa počas 75 minút lektor naplno venuje. Okrem toho študenti dostanú aj dodatočné materiály vytvorené profesionálnymi programátormi a videotutoriály, vďaka ktorým sa môžu k hodine kedykoľvek vrátiť.

Kurzy Programka pomáhajú pripravovať okrem profesionálov aj mladí absolventi, ktorí majú ešte v čerstvej pamäti, aké je to sedieť v školských laviciach. Aj vďaka tomu sú kurzy pochopiteľné, náučné, ale popritom všetkom aj zábavné.

Kurzy programovania za dostupnú cenu

Veríme, že každé dieťa by malo mať možnosť učiť sa programovanie – a preto patria naše kurzy medzi najdostupnejšie. 750 minút vyučovania s lektorom stojí len 138 €, a to vrátane videolekcií a PDF materiálov, ku ktorým budete mať prístup navždy.

Dožičte vašim deťom nefér výhodu

Napriek tomu, aké dôležité je programovanie, väčšina detí sa s ním nikdy skutočne nezoznámi. Vďaka kurzom Programka môžu vaše deti získať užitočnú zručnosť v tom najlepšom veku, pripraviť sa na budúcnosť, a popritom všetkom sa aj baviť.

Prihláste svoje deti ešte dnes a dajte im do budúcnosti nefér výhodu. Stačí kliknúť na www.programko.sk, vybrať kurz podľa vekovej kategórie a môžete ich nechať objavovať svet programovania… alebo sa pridať k nim!

Programko leták
(Zdroj: Programko)

Kvôli menším skupinám pri štúdiu je počet miest v kurze obmedzený. Ak si chcete rezervovať miesto, prihláste svoje deti čo najskôr!

Odporúčame