HOROSKOP na február: Niektoré znamenia čaká romantika, iné sa pri práci na vzťahu zapotia!

horoskop

Hviezdy vo februári niektorým znameniam prinesú v láske veľkú dávku romantiky (Zdroj: GettyImages)

Druhý mesiac v roku sa spája najmä s oslavou Dňa zamilovaných. Silu lásky si 14. februára uvedomujú nielen zadaní, ale aj tí, ktorí svoju spriaznenú dušu ešte nenašli. Čo všetko vás podľa hviezd čaká práve v tomto období?

Vodnár (20. január – 18. február)

Tento mesiac bude pre vás najmä o sebarealizácii a hľadaní nových záujmov. V práci sa odvážte inovovať a predstaviť svoje nápady. V láske hľadajte spoločné záujmy a ciele s partnerom.

Ryby (19. február – 20. marec)

V láske nechajte miesto pre romantiku a spontánnosť, vyplatí sa vám to. Dbajte však trochu viac aj o svoje zdravie. V druhej polovici vás totiž môže zaskočiť nepríjemná choroba.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Namiesto toho, aby ste sa zaoberali aj duchovným svetom, na všetko sa pozeráte príliš materialisticky. A to nemusí byť vždy správne. Skúste zmeniť svoj pohľad na život, uľaví sa vám.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Je čas prehodnotiť svoje ciele a začať s odvážnymi krokmi smerom k nim. Láske sa nebráňte, práve naopak. Otvoria sa vám nové dvere a s nimi aj nové životné kapitoly.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Tešiť sa môžete najmä na pokoj a harmóniu, ktorú počas februára zažijete. V láske poskytnite svojej partnerke či partnerovi väčšiu pozornosť. Skúste žiť viac v prítomnosti a prežívajte spoločné momenty naplno.

Rak (22. jún – 22. júl)

Zamerajte sa na svoje záujmy a hľadajte potešenie v malých radostiach. Všetko príde v správny čas, nevešajte hlavu. Šťastný život sa ukrýva v drobnostiach, ktoré tvoria každodenný stereotyp. Myslite na to už pri rannej šálke kávy.

Lev (23. júl – 22. august)

Pre Levy bude február o rodine a vzťahoch v nej. Venujte viac času svojim blízkym a budujte pevné základy pre budúcnosť. Tie sa totiž nedajú postaviť bez vášho úsilia a plnej prítomnosti.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Mesačný horoskop pre Vodnára: V práci očakávajte hojnosť, pozor však na lásku aj financie!

Panna (23. august – 22. september)

Zamerajte sa na projekty a aktivity, ktoré vám prinášajú radosť. V láske prekvapte svojho partnera či partnerku originálnymi gestami a rozvíjajte spoločné záľuby. Napravte vzťah s istým rodinným známym.

Váhy (23. september – 22. október)

Tento mesiac vám prináša silné emócie a intenzívne skúsenosti. V práci si stanovte jasné ciele a držte sa ich. V láske buďte otvorení novým možnostiam a prekračujte svoje hranice pohodlnosti.

Škorpión (23. október – 21. november)

Zamerať by ste sa mali na svoj výzor. Doprajte si nielen výdatnú masáž, ale nezabúdajte ani na to, že fyzické zdravie je potrebné pravidelne udržiavať. Navštívte preto posilňovňu alebo vybehnite na hory – je len na vás, ako si zlepšíte kondíciu a dáte si poriadne do tela.

Strelec (22. november – 21. december)

Pre Strelcov bude tento mesiac o rozširovaní obzorov a hľadaní nových príležitostí. V práci sa odvážte riskovať. Vyplatí sa vám to nečakanou odmenou, ktorá nemusí prísť len vo forme financií.

Kozorožec (22. december – 19. január)

V láske preukazujte väčšiu spontánnosť a odvahu. Budujte pevné základy a venujte sa spoločným projektom s partnerom alebo partnerkou. Už čoskoro zistíte, či sa vám táto investícia vyplatila.

Aké sú top kúpele na Slovensku? Porovnali sme ich za vás v tomto článku

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame