Problém narodenín a výročí vyriešený: Tipy na darčeky pre pánov

Prekvapenie

thinkstockphotos.com

Aj keď svojho muža milujete a poznáte ho najlepšie, predsa len s jeho blížiacim sviatkom šaliete pri myšlienke, čo by ste mu tak mohli darovať. Ak nechcete ostať pri obvyklej kravate, inšpirujte sa nápadmi, ktoré vám pomôžu bez trápenia vyriešiť tento problém a príjemne prekvapia oslávenca.

Aj keď svojho muža milujete a poznáte ho najlepšie, predsa len s jeho blížiacim sviatkom šaliete pri myšlienke, čo by ste mu tak mohli darovať. Ak nechcete ostať pri obvyklej kravate, inšpirujte sa nápadmi, ktoré vám pomôžu bez trápenia vyriešiť tento problém a príjemne prekvapia oslávenca.

Balíček na prežitie

Je to ojedinelý darček, ktorým však určite u svojho partnera zabodujete. Garantujeme vám, že váš muž nič podobné nikdy predtým nedostal. O čo vlastne ide? Ide o záchrannú sadu, ktorá obsahuje pomôcky uľahčujúce prežiť v krízových situáciách. Je to akýsi balíček poslednej záchrany, ktorý umožní vašej rodine prežiť až 14 dní bez závislosti na okolitom svete. Skompletizovali ho experti na krízové situácie a nutriční poradcovia, ktorí mysleli úplne na všetko. Jeho obsah tvoria vysoko-energetické trvanlivé potraviny najvyššej kvality, trvanlivé zásoby tekutín, hygienické potreby a ďalšie vybavenie, ktoré v núdzi pomáha zachrániť ľudské životy. Muži si totiž v súčasnosti oveľa viac uvedomujú rôzne druhy katastrof, teroristických útokov či vojenských hrozieb. Darovaním takéhoto darčeka mu preto možno splníte prianie.


Mohlo by vás zaujať: Nájsť vhodný dar nie je jednoduché: Inšpirujte sa tipmi pre deti aj dospelých


Zástera pre kuchárov

Vie váš partner variť a miluje varenie? Potom mu darujte niečo tematické. Môže to byť kniha o novej, doteraz nepreskúmanej kulinárskej tradícii. Jednoznačne zabodujete u každého muža prenosným grilom, sadou na barbecue či vlastnoručne vyrobenou zásterou. A možno prebudíte kulinársku vášeň dokonca aj u tých, ktorí nemajú radi varenie.

Vysnívaná elektronika

Pravdepodobne ste sa už presvedčili o pravdivosti tvrdenia, že muž je veľké dieťa. Preto, aby ste ulahodili svojmu veľkému dieťaťu, darujte mu najnovšiu „hračku“ – nový smartfón, hernú konzolu alebo niečo z domácich spotrebičov, napríklad televízor. Samozrejme, taký darček bude vyžadovať viac vášho sebazaprenia, pretože je predsa len finančne náročnejší. Ale výsledok v podobe detskej radosti vašej silnejšej polovičky predsa len bude stáť za to!

Obľúbený nápoj

Fľaša dobrého alkoholu ako darček poteší každého muža (okrem úplných abstinentov) a hodí sa pre každú príležitosť. Dôležitá vec, na ktorú nesmiete zabudnúť, je jeho správna prezentácia. Na internete nájdete kopec nápadov, ako fľašu pekne zabaliť. Nezabudnite na kartičku s blahoželaním.


Mohlo by vás zaujať: Vianočný darček pre šéfa: Kupovať ho alebo radšej nie?


Šťastná vstupenka

Lístok na futbal, koncert, predstavenie či lietadlo je výborný darček, ktorý však treba vopred naplánovať. Koniec koncov by bola škoda, keby v daný deň bol váš partner zaneprázdnený. Ak neviete predvídať pracovné vyťaženie vášho manžela, darujte mu len vlastnoručne urobený poukaz a reálny lístok zakúpte na až po konzultácii s ním. Dobrým tipom je aj darčekový poukaz (napr. v obchode s odevmi, na thajské masáže, na zoskok padákom, či školu hry na gitaru, a tak ďalej). Návodom nech je pre vás túžba a záujem vášho vyvoleného.

Slávnostná večera

Najkratšou cestou k srdcu vašej milovanej polovičky je predsa len slávnostná večera! Podľa prieskumu je zoznam stravovacích návykov muža nasledovný: na prvom mieste je mäso v čo najprírodnejšej podobe (najlepšie stejk). Ďalšie sú ryby. Tretie miesto k nášmu prekvapeniu obsadzuje syr. Prepracovanejšie slávnostné menu môžete zostaviť napríklad pomocou tipov od hviezdnych znamení zverokruhu.


Mohlo by vás zaujať: Máte v okolí milovníka áut? Týmito darčekmi mu zaručene spravíte radosť


Aké originálne dary ste už darovali svojej polovičke? Napíšte ostatným čitateľom svoje tipy v diskusii pod článkom.

Zdroj: thinkstockphotos.com, thinkstockphotos.com, Eva
Odporúčame