HOROSKOP na november prezradí, čo piecť na Vianoce: Tieto koláče sa najviac hodia k vášmu znameniu, pustite sa do príprav včas!

Horoskop na november

Novembrový horoskop vám prezradí, aký koláč by u vás nemal chýbať na vianočnom stole (Zdroj: GettyImages)

November sa spája najmä s Pamiatkou zosnulých. Pre mnohé znamenia znamená tiež stres z myšlienky blížiacich sa Vianoc, nákupov či vypekania, ktoré sú pre mnohých charakteristické už ku koncu mesiaca. Dnes vám povieme nielen to, čomu budete čeliť nasledujúce novembrové dni a týždne, ale tiež vás inšpirujeme tipom na vianočné pečenie. Veríme, že aspoň tak vám pomôžeme zmierniť stres.

Vodnár (20. január – 18. február)

Na plecia vám bolo naložené viac, ako ste čakali. Hlavu hore, všetko ide ľahšie s úsmevom. Stačí, ak si iba správne zorganizujete čas a minimalizujete zbytočné aktivity. Tip na prípravu pečiva pre vás: Orechové rožky.

Ryby (19. február – 20. marec)

Do svojho života by ste mali zaradiť jasmínový čaj, ktorý vám pomôže uľaviť od stresu. Je to rozhodne lepší prostriedok, ako keby ste mali siahať po iných upokojujúcich možnostiach. Tip na prípravu pečiva pre vás: Medvedie labky.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Láska, ktorú máte v najbližších, je vám oporou počas celého mesiaca. Práve počas neho sa totiž vo vás vynoria myšlienky na blízkych, ktorý sú už, žiaľ, na druhom svete. Urobte si so svojou rodinou príjemný čas a to napríklad aj prípravou na najkrajšie sviatky v roku. Tip na prípravu pečiva pre vás: Linecké koláčiky.

Býk (21. apríl – 20. máj)

V poslednom období ste neboli so sebou spokojní a snažili ste sa zrejme aj nevedome zmeniť. Nehovoríme, že to nie je nemožné. Dôležité je iba položiť si otázku, prečo a akí chcete byť. Zamyslite sa nad týmito otázkami aj pri príprave klasických medovníčkov.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

V srdci nosíte neuveriteľnú ťažobu. Zničili ste život a táto myšlienka a výčitky na to vás prenasledujú už roky. Minulosť sa však nedá zmeniť. Môžete však urobiť obrovský krok vpred tým, že sa ospravedlníte tým osobám, ktoré si to zaslúžia. Tip na prípravu pečiva pre vás: Grilážky.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Pravdivý príbeh: Nasťahovali sme sa do nového domu, diali sa v ňom hrôzostrašné veci!

Rak (22. jún – 22. júl)

Stále máte chuť posúvať sa vpred a nestáť na jednom mieste. Pozor však, aby ste to s prílišnou aktivitou neprehnali. Je ale obdivuhodné, ako sa staviate k životu. Tip na prípravu pečiva pre vás: Naučte sa robiť klasické vianočné oblátky. Navyše si tým môžete aj pekne privyrobiť.

Lev (23. júl – 22. august)

Pracovné aktivity vás pohltia a ani si nevšimnite, ako vám život preteká pomedzi prsty. Úspech sa nemeria peniazmi ani splnenými pracovnými cieľmi. Spomaľte. Tip na prípravu pečiva pre vás: Vanilkové rožky.

Panna (23. august – 22. september)

Zrejme ste stáli v prvej rade, keď Boh rozdával zmysel pre humor. Práve ten z vás robí osobu, pri ktorej sa mnohí cítia výnimočne a dobre. Upevnite vzťahy tým, že zavoláte priateľov a rodinu spolu piecť. Tip na prípravu pečiva pre vás: Kokosové sušienky.

Váhy (23. september – 22. október)

Nebojte sa priznať, že vás niečo bolí. Máte na to plné právo a už aj vek. Je na čase, aby sa teraz niekto postaral aj o vás. Tip na prípravu pečiva pre vás: Špaldové cookies.

Škorpión (23. október – 21. november)

Počas novembra zistíte, akú váhu má život a čas. Behom sekundy sa vám doterajší život obráti hore nohami. Buďte obozretní, dávajte si pozor nielen na seba, ale aj na ostatných. Tip na prípravu pečiva pre vás: Anjelské oči.

Strelec (22. november – 21. december)

Ak vám doteraz niečo v živote chýbalo, ďalší mesiac bude pre vás naplnením. Vo vašom živote sa zjaví láska, akú ste doposiaľ nezažili. Nemusí ísť nutne o nového partnera. Bude za tým prírastok do rodiny v podobe bábätka, domáceho maznáčika alebo niečo úplne iné? Tip na prípravu pečiva pre vás: Plnené oriešky.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Chcete si do života pritiahnuť šťastie a bohatstvo? Vyskúšajte metódu 369, je hitom internetu!

Kozorožec (22. december – 19. január)

Ste výnimočná osobnosť. Najskôr je ťažké nájsť si k vám cestu, ale keď sa to podarí, zniesli by ste ostatným aj modré z neba. Udržte si to, dnes je náročné nájsť úprimných a dobrých ľudí. Tip na prípravu pečiva pre vás: Medovníčky. Avšak nielen tak hocijaké. Pustite sa do ich výzdoby, pôjde vám to od ruky a ktovie, možno zistíte, že máte talent, o ktorom ste nevedeli.

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame