Chcete si do života pritiahnuť šťastie a bohatstvo? Vyskúšajte metódu 369, je hitom internetu!

369 metóda

Táto metóda by vám do života mala priniesť šťastie (Zdroj: GettyImages)

Metóda manifestácie snov, alebo jednoducho Tesla kód 369 – presne tak sa nazýva spôsob, akým sa stovky ľudí dnes snažia zmeniť svoj život k lepšiemu. Metóda je založená na „zákone príťažlivosti“ a stala sa hitom internetu. Videá s hashtagom #369method majú na Tiktoku milióny vzhliadnutí. A čo je podstatné, mnohí prisahajú, že to spoľahlivo funguje.

Kto z nás nemá želania, ktoré by si chcel splniť? Metóda 369 tvrdí, že sny sa dajú zhmotniť. Stačí len chcieť. Vlastne nie, nestačí. Treba dať prostredníctvom svojich myšlienok vesmíru najavo, že čo si želáme, sa má stať realitou. Práve preto „zákon príťažlivosti“ – pritiahneme si do života vlastnými myšlienkami presne to, čo chceme. Samozrejme, priať si byť najbohatším človekom na svete a veriť, že na druhý deň sa zobudíme na luxusnej jachte s miliónmi na účte, je nezmysel. Tí, ktorí už metódu vyskúšali zdôrazňujú, že začať treba skromne.

Prečo Tesla?

Čo má vlastne s metódou spoločné fyzik, konštruktér a vynálezca Nikola Tesla, ktorý zomrel ešte v roku 1943? Veľa. Tento génius tvrdil, že pozná tajomstvá vesmíru a vyžíval sa v číslach. Konkrétne v trojke, šestke a deviatke. Veril, že číslo tri predstavuje priame spojenie s vesmírom alebo, inak povedané, so „zdrojom“ všetkého.

Šestka bola preňho číslom obrovskej sily, ktorú máme v sebe, a deviatka zasa číslom, ktoré nám dáva vieru a nádej a zbavuje nás akýchkoľvek pochybností. Stačí už len všetky tri čísla spojiť a dostaneme kľúč k uskutočneniu všetkých našich snov a prianí.

Vesmír nám praje

Manifestácia snov, alebo zhmotnenie našich prianí, je založené na jednoduchom predpoklade: všetko, čo nás obklopuje, najskôr existovalo v rovine obyčajnej myšlienky a až následne dostalo konkrétne rysy. A rovnako je to aj s našimi želaniami. Ak si niečo prajeme a toto prianie vysielame všemožnými signálmi, vesmír nás vypočuje. Každý z nás má totiž svoju hodnotu, je jedinečný, je súčasťou obrovského vesmíru a ten stojí na našej strane a praje nám. Naša energia a jeho sily sa jednoducho spoja, aby sny premenili na realitu.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
HOROSKOP Aké cvičenie sa k vám hodí podľa hviezd? V októbri zaraďte do života túto aktivitu!

Ako na to?

Jediné, čo budeme potrebovať, je papier, pero alebo ceruzka a jasný zámer či cieľ. Keď už vieme, čo chceme, svoje prianie si napíšeme na papier – trikrát ráno po prebudení, šesťkrát napoludnie, a deväťkrát večer pred spaním. Dôležitá je však aj formulácia myšlienky, tá by totiž nemala mať podobu želania, ale už reálnej a čo najkonkrétnejšej skutočnosti.

Napríklad, ak chceme, aby nás navštívili vnúčatá, ktoré sme dlho nevideli, napíšeme: „Som s vnúčatami a prežívame krásny spoločný víkend“. Ak nás čaká sťahovanie a hľadáme vhodný byt, môžeme naše prianie sformulovať nasledovne: „Som vďačná za krásny a slnečný dvojizbový byt v centre mesta, v ktorom sa mi úžasne býva“.

Afirmácia – sformulovaná myšlienka – musí byť pozitívna a v prítomnom čase. Slová, ako chcem, potrebujem, nemám a podobne, totiž majú presne opačný efekt. Ak vesmíru dávame najavo, že nám niečo chýba, ten nám vyšle ešte viac dôvodov k tomu, aby sme to chceli. Možno ste si aj sami všimli, že keď ste niekedy v živote po niečom veľmi túžili, čím viac ste to chceli, tým viac vám to unikalo. Tadiaľto teda cesta nevedie.

Čomu sa vyhnúť?

Tí, ktorí s metódou 369 pracujú, upozorňujú ešte na jednu dôležitú vec: ku všetkému pristupujte s ľahkosťou. Nesmiete tlačiť na pílu a s napätím čakať, kedy sa vaše želanie vyplní. Úplne sa treba vyhnúť myšlienkam typu: „Tak kedy to už príde, kde mám ten dom, o ktorom snívam?“  V momente, kedy si začnete klásť takéto otázky, dávate vesmíru opäť najavo, že TO nemáte. Nemanifestujete splnený sen, ale vlastné pochybnosti. Nezaujímajte sa preto o to, kedy vesmír vaše želanie vyplní, tešte sa z toho, čo máte a ono to príde.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Pravdivý príbeh: Nasťahovali sme sa do nového domu, diali sa v ňom hrôzostrašné veci!

Ako úspech urýchliť

Manifestáciu sna pomocou Tesla kódu 369 možno zefektívniť a urýchliť. Pomôžu k tomu tieto tri veci:

Vďačnosť: Zakaždým, keď si zapisujete afirmáciu, dajte najavo svoju vďačnosť. Poďakujte za TO, hoci to ešte nemáte. A vyjadrite vďaku aj za niečo, čo už je realitou. Nemusí to byť hmotná vec, ale napríklad pekne prežitý deň, skvelé počasie, úspešne dokončený projekt v práci či rodina. Čím ste vďačnejší, tým viac vám vesmír poskytne príležitostí na vďaku.

Vedomie, že čo chcem, už existuje: Chcete lásku, vyšší plat alebo nové auto? Pomôže uvedomenie, že všetko, čo chcete mať, je už realita. Možno to ešte nemáte vo svojom živote, ale už je to na ceste k vám. Vám stačí len zapísať to ráno, napoludnie a večer na papier, byť vďačný a vedieť, že vám to patrí.

Sila 17 sekúnd: Podporiť manifestáciu snov prostredníctvom metódy 369 môžete aj podržaním myšlienky po dobu sedemnástich sekúnd. Zatvorte oči a vizualizujte si splnené želanie. Predstavte si seba v novom byte, v objatí s deťmi, čítajte výplatnú pásku s vyššou sumou mzdy. Podržte túto vizualizáciu vo svojej mysli po dobu 17 sekúnd a naplno ju precíťte. Ideálna je na to meditácia alebo čas pred spaním. Tí, čo to vyskúšali tvrdia, že táto technika pomôže dať veci do pohybu a splnenie sna zaručene urýchli.

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame