Osudy pretkané láskou alebo trpkou zradou? Ponorte sa do 55 príbehov, z ktorých nebudete môcť odtrhnúť zrak

Kniha 55 pravdivých príbehov

Kniha 55 pravdivých príbehov prináša osudy plné lásky a šťastia, ale aj zrady a smútku (Zdroj: Plnielanu.sk)

Príbehy zaujímajú ľudí od nepamäti – či už v podobe bájí, rozprávok, ale aj pravdivých osudov. Na magazíne Plníelánu.sk ide o obľúbený obsah, ktorý sa dostáva z online podoby aj do formy papierovej knihy. Ak milujete zaujímavé osudy ľudí, určite zaujme aj vás!

Pravdivé príbehy sú súčasťou webu Plnielanu.sk od samotného začiatku. „Chceli sme čitateľom priniesť autentické osudy ľudí okolo nás. Niekedy je totiž až neuveriteľné, ako nás život dokáže prekvapiť. Vysoké čísla čítanosti dokazujú, že ide o obsah, ktorý ľudí zaujíma a baví,“ hovorí Elena Zemková, ktorá magazín Plnielanu.sk pred desiatimi rokmi zakladala.

Milióny prečítaní

Za posledných desať rokov bolo na webe uverejnených viac ako 500 pravdivých príbehov, ktoré majú spolu majú milióny prečítaní. Aj v súčasnosti každý týždeň pribúdajú nové a nové osudy, ktoré si stále nachádzajú svojich čitateľov.

Pravdivé príbehy zrejme neraz oslovujú ľudí, ktorí podobnú situáciu zažili na vlastnej koži, alebo vo svojom okolí. Možno ich zaujíma, ako si s ňou poradil náš hrdina či hrdinka a niekedy aj vďaka ich príbehu získajú iný pohľad na vec. A neraz človeku v zložitej životnej situácii pomôže už len vedomie, že podobné – či ešte väčšie ťažkosti – ako on, riešia aj iní ľudia,“ hovorí Elena Zemková.

Najviac nás zaujímajú vzťahy

Najväčšiu zvedavosť v čitateľoch na webe pritom vzbudzujú články spojené s partnerskými vzťahmi – či už ide o hľadanie lásky, neveru či iné radosti a strasti manželského života. „Zaujímavé je tiež  čítať o tom, ako naše vzťahy v rodine či s priateľmi ovplyvňujú peniaze a majetky. Niektoré príbehy sú zas natoľko originálne, že sa ani nedajú zaradiť do nejakej kategórie.“

Redakcia chcela tento obsah priblížiť aj ľuďom, ktorí netrávia voľný čas na internete. Preto sa rozhodla pripraviť k desiatemu výročiu magazínu Plnielanu.sk knižnú zbierku pravdivých príbehov, ktoré boli v magazíne uverejnené.

V knihe 55 pravdivých príbehov nájdete zmes osudov týkajúcich sa rôznych životných skúšok. Či už ide o hľadanie lásky, manželstvo alebo rodičovské problémy týkajúce sa potomkov. Témou niektorých príbehov sú aj peniaze či majetky v rodine.

VIAC O KNIHE 55 PRAVDIVÝCH PRÍBEHOV

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame