Knižný tip: Presuňte sa na anglický vidiek a spoznajte obdobie sviatkov v podobe nečakanej romantiky

pani číta knihu na Vianoce

Nechajte sa na Vianoce uniesť romantikou na anglickom vidieku (Zdroj: Freepik/standret)

Strávte Vianoce v anglickej dedinke Ivy Hill, kde v zázračnom súzvuku pôsobia nádej, priateľstvo a nečakaná romantika. To všetko vďaka knihe Vianoce v Ivy Hille.

Richard Brockwell, mladší syn najvýznamnejšej ivyhillskej rodiny, neprišiel na Vianoce domov už niekoľko rokov. Radšej ich trávi v rodinnom dome v Londýne, ďaleko od Brockwell Courtu. Stále ho prenasleduje staré rodinné tajomstvo a tiene chýb z minulosti. Tento rok sa mu však matka vyhráža, že ak nepríde na Vianoce domov, prestane mu jeho bezstarostný život platiť. Keďže nemá na výber, vyberie sa do Ivy Hillu, rozhodnutý vrátiť sa hneď po sviatkoch späť do Londýna.

Vianoce na vidieku sú však plné prekvapení, vrátane stretnutia s mladým osirelým učňom, prvou láskou, ktorú pred rokmi sklamal, a s Arabellou Awdryovou, mladou dámou, ktorá je oveľa príťažlivejšia, ako si pamätal – a ktorá je rozhodnutá nič si s ním nezačať. Zmenia Vianoce v Ivy Hille so svojím vidieckym šarmom, kytičkami imela a veselými piesňami jeho srdce… a jej tiež?

Julie Klassenová – Vianoce v Ivy Hille
Vydavateľstvo: i527.net
Rok vydania: 2021
Počet strán: 225
Žáner: Beletria
Odporúčaná cena: 13,15 eur.

KÚPTE SI TÚTO KNIHU NA MARTINUS.SK

Kniha Vianoce v Ivy Hille
Kniha Vianoce v Ivy Hille vás zavedie na anglický vidiek (Zdroj: Martinus)


Zdroj: plnielanu.sk, martinus.sk
Odporúčame