Knižný tip: Ako nebyť (A)Sociálne prasa? Táto kniha vám to prezradí, ponúka sebarozvoj prostredníctvom reálnych príbehov

Autor spája tragikomédiu bežných dní hlavného hrdinu s teóriou psychológie a iných príbuzných odborných vied, ktoré sa venujú sebarozvoju a ľudskej psychike (Zdroj: Freepik/freepik)

 Nájsť dobrú motivačnú literatúru je niekedy naozaj náročné. Takmer denne sa na trhu objavujú „zaručene“ funkčné príručky, ktoré vám sľubujú celkovú zmenu vášho života. Kniha (A)Sociálne prasa nesľubuje nereálne veci, skôr sa snaží poučiť na príklade reality. Je na každom čitateľovi, čo si z jej posolstva vezme do svojho života.

Na počiatku je človek

Literatúra zameraná na sebarozvoj vás často stavia do úlohy hlavného hrdinu. Kniha (A)Sociálne prasa to robí takpovediac skryto. Nepriame impulzy, vďaka ktorým sa s hlavným hrdinom stotožníte sú práve tým, čo vás má naviesť na tú správnu cestu.

Príbeh stavia na obyčajnej garáži a človeku, ktorého majú všetci za blázna. Až postupom času on sám zistí, čo všetko dokáže. Kniha ukrýva pekné posolstvo toho, že nie každý musí byť superhrdinom na to, aby niečo dokázal. A tiež to, že inakosť neznamená automaticky šialenosť.

Protagonista, v ktorom sa nájde každý

Príbeh, ktorý je rozpísaný v knihe vás prevedie rôznymi štádiami a etapami v živote mladého muža, Dáriusa. Jeho životná cesta je trápna, náročná no vtipná. Zo svojich pádov či krokov vedľa dokáže vyťažiť maximum, a práve publikácia má byť tým „hnacím motorom“ pre vás, aby ste mali chuť to dokázať tiež.

Autor spája tragikomédiu bežných dní hlavného hrdinu s teóriou psychológie a iných príbuzných odborných vied, ktoré sa venujú sebarozvoju a ľudskej psychike. Svoje tvrdenia podkladá faktami, čo dodáva knižke pridanú hodnotu.

Ak vás zaujíma viac, knihu zakúpite TU!

Z recenzii čitateľov vyberáme

„Kniha ma veľmi bavila, rozdelené časti príbehu a časti rád umožňovalo rýchlejšie čítanie, že by som knihu mala prečítanú aj za pár hodín. No je lepšie si knihu rozdeliť a po každej kapitole si to nechávať prejsť hlavou. Keby ju dám prečítať niekomu, kto nevie, že to je Denisov debut, neveril by mi. Kniha bola úžasná, štylisticky dobre čitateľná a nesklamala ma. Bola písaná z overiteľných zdrojov, čo je pre mňa veľké plus. No to, že tam boli zážitky z reálneho života, dodávalo pre mňa informáciám väčšiu dôveryhodnosť.“ (Gabriela Chudjaková, zákazníčka Martinus.sk)

 

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Vychutnajte si rýdzo slovenskú biografickú ságu: Románom chcela autorka zasvätiť verejnosť do etnológie tohto miesta

Sledujte náš Instagram

Zdroj: plnielanu.sk, martinus.sk
Odporúčame