Knižný tip: Pokračovanie obľúbenej série od kráľovnej regentskej romance vás chytí za srdce

Začítajte sa do krásnej historickej romance (Zdroj: Unsplash/tekang)

Už o niekoľko dní vychádza deviaty diel výnimočnej série o rode Westcottovcov. Kráľovná regentskej romance Mary Baloghová vám v ňom predstaví ďalšiu zo svojich nezabudnuteľných hrdiniek – bystrú a nezávislú lady Estelle Lamarrovú.

Ukrivdený gróf so záhadnou minulosťou

Justin Wiley nemal najšťastnejšie detstvo. Ako malého chlapca ho otec z neznámych dôvodov vyhodil z domu. Po smrti starého grófa však zdedil šľachtický titul a už šesť rokov je grófom Brandonom. Stal sa z neho prísny, nevľúdny muž. Považuje ale za svoju povinnosť postarať sa o nevlastnú sestru Mariu, ktorej zomiera matka. Vyberie sa preto do ich skromného vidieckeho sídla, aby ju odviedol na rodinné panstvo Everleigh Park.

Boli časy, kedy Maria Justina zbožňovala, no teraz k nemu prechováva priam až nenávisť. Jej priateľka lady Estelle Lamaroová postrehla, že ju zakaždým dokáže rozladiť už len vyslovenie jeho mena. Keď Justin pozve Estelle a jej brata Bertranda do Everleigh Parku, aby Marii robili spoločnosť a pomohli jej prekonať ťažké chvíle, mladá žena iba kvôli priateľke neochotne súhlasí.

Rodinné tajomstvá aj úskalia lásky

Ako plynie čas, na svetlo sveta sa predierajú rodinné tajomstvá a Justin si uvedomí, že by si mal nájsť manželku. Verí, že ideálnu kandidátku našiel v krásnej dvadsaťpäťročnej lady Estelle. Tá je však presvedčená, že sa k sebe vôbec nehodia…

Ako sa tento zaujímavo načrtnutý príbeh skončí? Aby ste sa to dozvedeli, budete sa doň musieť sami začítať. Ak navyše máte radi kulisy vznešenej doby regentstva, bude sa vám knižka páčiť o to viac.

(Zdroj: Martinus)
kúpiť knižku

Zdroj: plnielanu.sk, martinus.sk
Odporúčame