Vianočné ozdoby si vyrobíte aj na poslednú chvíľu doma: Naučíme vás ako, originálne a lacnejšie!

ozdoby

Vyrobte si vlastné vianočné ozdoby už dnes! (Zdroj: Freepik/perfectlab)

Vianoce sú čoskoro a obchody sú preplnené rôznymi ozdobami a vianočnými doplnkami. Veru, je z čoho vyberať. Občas človeka zarazí aj samotná cena dekorácií. Povedzme si úprimne, pred Vianocami väčšina z nás chce aj napriek všetkému ušetriť nejaký ten cent.

Ak vás v obchode nič nezaujalo, nezúfajte. Tento elektronický kurz sme venovali práve vám. Ak ste kreatívna duša, alebo len túžite po tom, aby vaše vianočné ozdoby mali špeciálny význam a nenapodobiteľný dizajn, máte skvelú príležitosť to dosiahnuť. Máme tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť vianočné ozdoby, o ktorých budú vaši blízki a priatelia len snívať!

Vďaka nášmu online kurz tvorby vianočných ozdôb budete mať možnosť vytvoriť si vlastné originálne dekorácie, ktoré ozdobia váš domov, splnia vaše požiadavky a prinesú vianočnú atmosféru do celej domácnosti. Nezáleží na tom, či ste v tom profík alebo začiatočník, náš kurz vás prevedie krok za krokom procesom tvorby nádherných vianočných ozdôb za pár dní. Že neviete, ako na to?

Staňte sa profíkom, popusťte uzdu fantázii

Vďaka nášmu online kurzu s názvom: Vyrobte si vlastné vianočné ozdoby budete mať túto užitočnú aktivitu v malíčku. Nemusíte patriť k najtvorivejším a najzručnejším ľuďom na svete, práve naopak! Stačí len chuť a nadšenie pustiť sa do práce. Vďaka týmto tipom vám pôjde výroba od ruky, hoci sa tomu nevenujete práve každý deň. Ponúkneme vám všetky rady a zlepšováky pokope. Najlepšia vec na tom je, že to bude úplne ZADARMO.

Kompletný online kurz trvá niekoľko dní, počas ktorých si osvojíte tie najlepšie metódy a tipy na výrobu originálnych vianočných ozdôb.

Ako sa zúčastniť online kurzu?

Stačí, ak nám zanecháte svoj e-mailový kontakt a my vám každý deň pošleme ďalšiu lekciu rovno do vašej schránky. Pohodlne, jednoducho a výhodne.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Knižný tip: Vianočná klasika v špeciálnom vydaní poteší celú rodinu!

V kurze sa dozviete:

  • ako s výrobou začať a čo k tomu budete potrebovať
  • aké materiály a pomôcky použiť
  • rôzne kreatívne techniky a spôsoby výroby
  • ako vytvoriť rôzne druhy ozdôb do všetkých kútov domácnosti

Každá lekcia vám príde vo forme šikovnej „miniučebnice“ na pár strán, ktorú si môžete vytlačiť a mať ju tak vždy poruke.

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame