Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných: Darujte si nezabudnuteľný zážitok!

Lístky na kultúrne podujatie budú skvelým valentínskym darčekom (Zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio)

Sviatok Sv. Valentína je za dverami a my vám ponúkame inšpiráciu na naozaj originálne a nezabudnuteľné darčeky pre vašich najbližších, či už je to životný partner, rodičia, deti alebo najlepší kamaráti. Dostať exkluzívny zážitok, ktorý zostane v pamäti naveky, poteší určite každého z nás, a preto vám prinášame naozaj pestrú ponuku podujatí na najbližšie obdobie.

Bonboniéru a víno si nechajte na inokedy! Darovať spoločne strávený čas má nevyčísliteľnú hodnotu.

Výber podujatí sme pripravili zo stránky Predpredaj.sk.

Lacikám nedráždi!

Čo môže byť lepšie ako sa z chuti zasmiať so svojimi najbližšími? Pre milovníkov dobrého humoru tu máme turné zábavnej show Lacikám nedráždi!, v ktorej hviezdia obľúbené televízne postavy Láslo Komárom so svojou drahou Ildikó v podaní Andyho Krausa a Viki Rákovej. 80 minútová smršť hovoreného slova v  najväčšej, najdlhšej a najzábavnejšej manželskej hádke akú ste kedy zažili,  vtipne pointovaná pesničkami Mirky Miškechovej. Dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o manželstve Lásla a Ildikó, len ste nemali odvahu sa spýtať. Vstupenky nájdete TU.

Program divadla Štúdio L+S

Štúdio L+S je divadlo s tridsaťročnou tradíciou a v súčasnosti má v repertoári sedemnásť divadelných titulov rôznych žánrov a vlastný hudobný večer spojený s talkshow. V marci si môžete zájsť napríklad na Tri grácie z umakartu, kde sa predstavia Kamila Magálová, Marta Sládečková a Peťa Polnišová, či 16.2. na Shirley Valentine v podaní nesmrteľnej Zdeny Studenkovej alebo na obľúbenú komédiu Lord Norton a sluha James, ktorých bravúrne stvárňujú Jozef Vajda a Juraj Kemka. Tradične na konci mesiaca prebehne spomínaný hudobný večer Music A La Carte, kde tentokrát prijali pozvanie Emil Horváth ml., Lucie Redlová a Rozálie Havelková. Kompletný program nájdete TU.

Sandra v Edison Parku

Pre fanúšikov hudby 80. rokov tu máme skutočnú lahôdku. Legendárna speváčka Sandra sa predstaví v bratislavskom klube Edison Park už 18. februára a po skončení jej koncertu bude celý večer pokračovať divokou oldies party až do rána. Príďte si zaspomínať na hity z tejto veselej dekády a odporúčame poponáhľať sa s kúpou vstupenky, pretože kapacita priestoru je limitovaná. Zoženiete ich TU.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Obdarujte starých rodičov knihou: Máme pre vás nápady, od rozprávok až po krimi
Na koncerte speváckej hviezdy sa určite zabavíte (Zdroj: Facebook/Facebook stránka Moravia Promotion Concert)

Danube Music Day: The Residents

Mystifikátori, priekopníci videoartu, konceptualisti a jedna z najvplyvnejších kapiel na svete. The Residents prídu vôbec po prvýkrát vo svojej päťdesiatročnej histórii na Slovensko, aby odohrali 18. februára 2023 koncert v bratislavskom Majestic Music Clube. Oslávte ich odložené päťdesiate výročie v spoločnosti svojich milovaných v koncertnej edícii DANUBE MUSIC DAY. Vstupenky na toto podujatie nájdete v sieti Predpredaj.sk.

Legendárna skupina vystúpi prvýkrát na Slovensku (Zdroj: Archív kapely)

TešíMa – Singles Party v Bratislave a v Košiciach

Pre tých, ktorí svoju životnú lásku ešte len hľadajú, tu máme podujatie šité presne na mieru. Už po desiatykrát sa single ľudia môžu spolu zoznámiť na podujatí TešíMa, kde na nich čaká hudba, catering, darčeky a tombola. Ak sa vám niekto zapáči, socializační katalyzátori vám pomôžu prelomiť ľady a dokonca si môžete zahrať aj niektorú z dobrovoľných zoznamovacích hier. Za single dobrodružstvom môžete vyraziť už 10.2. do Luna Baru v Bratislave (info a vstupenky) alebo 16.2. do košického Kulturparku (info a vstupenky).

Na Singles party možno stretnete novú lásku (Zdroj: TešíMa Singles party)

Svadobný veľtrh

Naopak tí, ktorí už svoju životnú lásku našli a plánujú vstúpiť do manželského zväzku si určite prídu na svoje na tradičnom Svadobnom veľtrhu v priestoroch Technopolu v Bratislave. Za 18 rokov svojej existencie sa vypracoval na najväčšiu a najnavštevovanejšiu svadobnú udalosť, kde nájdete veľa kvalitných dodávateľov svadobných služieb pod jednou strechou. Príďte si pozrieť svadobné novinky a nechajte sa inšpirovať ako ako ozvláštniť vlastnú svadbu a prekvapiť rodinu a kamarátov. Vstupenky kúpite aj v predpredaji TU.

Svadobný veľtrh prinesie aj inšpirácie na svadobné šaty (Zdroj: Štúdio Škerák)

Slovenské ľadové kráľovstvo 2

Na Valentína nesmieme zabúdať ani na tých najmenších a pre nich máme takisto na výber z bohatej ponuky detských podujatí. Jedným z nich je aj muzikálová rozprávka Slovenské ľadové kráľovstvo 2, kde vás čaká príbeh dvoch sestier, ktorých láska nepozná hranice. Stretnete sa s milým vtipným snehuliakom Olafom, ktorý bude stepovať a tancovať na kolieskových korčuliach a očarí nielen deti, ale aj dospelých. V predstavení uvidíte aj herečky Andreu Somorovskú (ELZA) a Luciu Bugalovú (ANNA), ktorých spevácke výkony ocenila aj Disney produkcia z Ameriky. Vstupenky nájdete TU.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Štvornohý miláčik nie je darček: Členovia rodiny by sa mali spoločne dohodnúť na príchode zvieraťa
Rozprávková šou poteší celú rodinu (Zdroj: Slovenské ľadové kráľovstvo)

Bábkové divadlo v Košiciach

Počas celého februára môžete navštiť aj program Bábkového divadla v Košiciach, kde si môžete vybrať z atraktívnych titulov ako Čert a Kača, Bolo raz jedno bábkové divadlo alebo Chaplin. Kompletný program divadla nájdete na Predpredaj.sk, kde si zároveň môžete kúpiť vstupenky.

Hokej a futbal

Nielen zamilovaní priaznivci športu môžu navštíviť jeden z hokejových alebo futbalových zápasov našich najvyšších súťaží. A možno sa na nich usmeje šťastie a nájde si ich “bozkávacia kamera” a budú môcť svoju lásku prejaviť aj týmto spôsobom za potlesku celého štadióna. V ponuke máme šláger Fortuna Ligy, zápas medzi DAC 1904 a ŠK Slovan Bratislava – vstupenky TU. Hokejový HC Slovan Bratislava zabojuje proti HC MV Transport Prešov – vstupenky TU, a HK Poprad sa predstaví pred domácimi fanúšikmi vo februári hneď trikrát, vstupenky na všetky zápasy nájdete na Predpredaj.sk.

Fanúšikovia hokeja si prídu na svoje (Zdroj: predpredaj.sk)

Tieto a omnoho viac zaujímavých podujatí nájdete na www.predpredaj.sk.

Odporúčame