Sex už nie je, čo kedysi? Poradíme, ako nájsť stratenú iskru

Zdroj: iStockPhoto

U mužov za príznaky nízkeho libida a nedostatok energie môže klesanie hormónu testosterónu, ktorého vplyv je viditeľný predovšetkým v puberte, avšak jeho úloha je dôležitá po celý život. Ovplyvňuje energiu a vitalitu každého muža, čo môže byť značne viditeľné nielen pri každej športovej aktivite, ale aj v každodennom živote.

Tento hormón sa tiež prihlási o slovo hneď po prebudení. Ako? Jednoducho, snáď ste si nemysleli, že ranná erekcia je náhoda? Testosterón je prezývaný korením mužského tela a nie je sa čomu diviť. Ženy už na prvý pohľad spoznajú silných mužov, ktorí s jeho množstvom v organizme nemajú problém.

Zaistite rýchle zvýšenie testosterónu vďaka doplnku stravy Primulus. Tento unikátny produkt vyrobený v ČR môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Nízka hladina testosterónu je problém a bohužiaľ sa u mužov od 30 rokov postupne znižuje každý rok. To má potom za následok náladovosť a depresie, menšiu chuť na posteľové radovánky alebo horšie pálenie podkožného tuku.

Zdroj: iStockPhoto

Ako naštartovať tvorbu testosterónu?

Nezáujem o sex zo strany muža trápi veľa slovenských párov. Riešenie pritom môže byť jednoduchšie, než si myslíte.

Správny životný štýl, zdravá životospráva, dostatok spánku a pravidelný pohyb. Toto všetko sú dlhodobé cesty k optimálnej hladine testosterónu.

Ak muži hľadajú najrýchlejšie riešenie, mali by siahnuť po prírodných doplnkoch stravy.

Je nám jasné, čo vás napadlo ako prvé. „Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s klesajúcou hladinou testosterónu? Zvýšiť libido, energiu i vitalitu?Áno, dokážu, ale je dôležité si vedieť vybrať. K tomu, aby bol doplnok stravy účinný a nielen placebo, musí obsahovať účinné látky v správnom množstve. Patrí medzi ne vitamíny (D3, C, B6), minerály (zinok, horčík, selén) a extrakty z bylín (napr. kotvičník zemný, senovka grécka).

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky uvedené látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte produkt Primulus bojujúci s príznakmi nízkej hladiny testosterónu.

Doplnok stravy Primulus: Naozaj funguje?

Zdroj: Primulus.sk

Doplnok stravy vyrobený v ČR s certifikáciou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe.

Tím odborníkov stojacich za unikátnym doplnkom stravy Primulus má na túto otázku jasnú odpoveď: „Primulus nie je placebo, ale kvalitný produkt. Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. „Ak hľadáte naozaj kvalitný doplnok stravy zaručujúce dostatočné dávkovanie účinných látok, je Primulus najlepšia voľba. Svojim zložením ide o jeden z najsilnejších produktov na trhu, je certifikovaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe a má už vyše 35 000 spokojných zákazníkov. Každý muž má možnosť sa presvedčiť o účinkoch produktu na vlastnej koži a nájsť opäť stratenú energiu, vitalitu i libido.

Primulus teraz v akcii s dopravou zadarmo po celej SR si môžete zakúpiť tu.

Bližšie informácie o produkte a tipy, ako prírodne testosterón zvýšiť, nájdete na www.primulus.sk.

Zdroj: PR článok
Odporúčame