S Mikulášom od Mixit sa kíl navyše netreba báť

Zdroj: Mixit

V predvianočnom období sú všade hromady sladkostí a mikulášske sladkosti a adventné kalendáre zdravému stravovanie väčšinou až tak nepomáhajú. Ako to vyriešiť, ak chcete do detí v zime dostať okrem cukroviniek aj niečo výživnejšie? Spoľahnite sa pri výbere na Mixit.sk, ktorý má v ponuke priamo produkt s názvom Mikulášska nádielka. Jeho zloženie vás príjemne prekvapí a navyše si ušetríte prácu, celý Mikuláš bude v jednom balení.

Zdroj: Mixit

Sladkú pochúťku si ako odmenu na Mikuláša zaslúžia všetky deti. Preto Mixit ponúka takú Mikulášsku nádielku, ktorá zachutí aj tým najväčším maškrtníkom a ktorej zloženie poteší všetkých rodičov. Sladké datle a figy, výber z najobľúbenejších orieškov, brusníc a Physalis. Mixit si pre svoju Mikulášsku nádielku pripravil to najlepšie zo svojej ponuky. Tubus s vianočným motívom naplnený po okraj orieškami a lyofilizovaným (mrazom sušeným, a preto úžasne chrumkavým) ovocím bude aj tento rok ochutí predvianočný čas. Nielen to – Mikulášska nádielka sladko a vianočne taktiež vonia. A navyše, ako je to pri Mixite zvykom, aj krásny maľovaný obal stojí za to.

Zdroj: Mixit

Obľúbeným detským darčekom sú aj tubusy plné chrumkavého ovocia. To je lyofilizované, teda mrazom sušené, a chutí snáď ešte lepšie, než to čerstvé. Je prirodzene sladké, pritom neobsahuje žiadny pridaný cukor, len 100% ovocia, takže namiesto výčitiek sa môžete radovať, koľko ovocia malí maškrtníci zjedia!

Zdroj: PR článok
Odporúčame