Chcete byť doma za peknú? Vďaka našim tipom budete sexi aj v papučiach!

Sexi na home office

Aj počas home officu môžete vyzerať príťažlivo (Zdroj: GettyImages)

Pobyt v domácom prostredí počas pandémie z nás spravil pohodlnejších ľudí. Neraz sa nám nechce ani poriadne prezliecť z pyžama. Skúste na chvíľu odložiť pohodlnosť nabok. Odmenou vám bude lepší pocit samého zo seba. Medzi tie najdôležitejšie rady, na ktoré by sme doma nemali zabúdať, patrí týchto 5 bodov.

Nezabúdajte na rannú hygienu

Vieme, že to znie ako klišé. Ale ruku ale na srdce. Neodkladáte povinnosť umyť si ráno zuby? Možno si poviete, že až po kávičke a raňajkách. Veď až po tomto meetingu… Zrazu sa ani nenazdáte a je poobede. Ústna hygiena by mala patriť k ranným samozrejmostiam. Nechcete predsa, aby od vás vaša polovička bočila, všakže? Okrem toho si koledujete o zápal ďasien, dlhodobejšie pokazený dych a tiež zubné kazy.

Dodržujte preto pravidelné ranné umytie zubov a tváre, po raňajkách a káve si predsa vždy môžete dať žuvačku alebo tuhý cukrík. Pridajte po umytí zubov aj bozk na dobré ráno a uvidíte, že váš vzťah bude o niečo krajší.

Upravte sa a jemne navoňajte

Iba máloktorá žena má chuť na to, aby sa ešte aj doma líčila. Viaceré si užívajú slobodu a mávnu ruku nad make-upom s odôvodnením, že však aj tak nikde nejdú. Chyba. Nemusíte si robiť večerný make-up, avšak očesané vlasy, denný tonizujúci krém (kombinácia make-upu a krému),  špirála na mihalnice a balzam na pery vám nezaberú dokopy viac ako 5 minút. Odmenou vám bude svieži a upravený vzhľad. Uvidíte, že aj vy sa takto budete cítiť lepšie. Ak k tomu pridáte aj jemný parfum, je to iba plus.

To isté platí aj pri mužoch. Starajte sa o seba o čosi viac bez ohľadu na to, či ste s partnerkou rok, desať alebo tridsať rokov. Nezabúdajte na denný krém, upravené vlasy a deodorant. Chcete byť predsa pre vašu partnerku stále príťažlivý, alebo nie?

Noste len čisté a pekné oblečenie

Dbajte aj na to, čo máte na sebe. Sami vieme, aké dôležité je cítiť sa doma pohodlne. To však neznamená, že máte na seba navliecť špinavé alebo deravé oblečenie. Samozrejme, ak pôjdete do záhrady alebo k zvieratám, je najmenej prezliecť sa.

Možno je najvyšší čas na jarné upratanie šatníka. Vytrieďte všetko takéto oblečenie „za zenitom“ a zužitkujte ho pri upratovaní. Do kategórie „na doma“ v budúcnosti nedávajte veci, ktoré ste niekedy bežne nosili do spoločnosti a zrazu by ste ich chceli znosiť na doma. Ak sa vám takéto oblečenie prestalo páčiť, darujte ho ďalej. Na doma si kúpte dve pohodlné a pekné teplákové súpravy. Takto vás ani náhodná návšteva nezaskočí.

Držte sa časového hamonogramu

Ranná hygiena je za vami, ste upravení a v čistom oblečení. Veľká gratulácia! Sexepíl však musí vychádzať aj z vášho vnútra. Urobte si ráno zoznam činností a úloh, ktoré chcete splniť v daný deň. Odhadnite, koľko času by vám to malo zabrať. Stanovte si maximálne 3 pracovné úlohy, pridajte do toho prípadne 1 domácu prácu, akou je varenie a tiež čas pre seba. Takto si vytvoríte kombináciu pracovného času a tiež toho voľného. Budete v pohode a nestane sa vám, že by ste sa zmenili na klbko nervov, z ktorého srší chaos a zlá energia.

Časom pridajte do vášho zoznamu aj také drobné aktivity ako spoločná poobedná káva s partnerom alebo možnosť pozrieť si spolu film. Rozložte si ten čas medzi prácu, svoje koníčky a partnera.

Nezabúdajte na dobré jedlo a pitný režim

Základom pozitívnej nálady aj spokojnosti, je dobré a pravidelné jedlo. Ak váš partner nestíha, ponúknite sa, že pomôžete s obedom. Prípadne si niečo len tak objednajte. Majte v zásobe však aj rýchle recepty. Napríklad mrazené pirohy a mrazená zelenina na polievku vám dokáže ušetriť množstvo času a vy sa napriek tomu dokážete plnohodnotne najesť.Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame