No Name predstavuje abstraktný klip Studený štart: Prekvapia vás moderné efekty a technológie

skupina no name a klip studený štart

Hra so svetlom, rôzne efekty a technológie boli využité pri tvorbe nového videoklipu (Zdroj: NO NAME)

Kapela NO NAME prichádza s ďalším videoklipom z nového albumu V pôvodnom znení! Klip k piesni Studený štart sa nakrúcal vo Vysokých Tatrách a jeho autorom je režisér Juraj Lehotský. Klip je plný krásnych abstraktných obrazov, moderných technológií a dokonale vyjadruje stav ľudskej mysle. Novinku Studený štart aj veľké hity Žily, Lekná, Prvá, Ty a Tvoja sestra či Ďakujem, že si, odpáli skupina na NO NAME & NOCADEŇ V Pôvodnom znení tour 2024 jarnom turné, ktoré štartuje už tento týždeň.

Skupina NO NAME novým klipom vyjadruje stav mysle

Hudbu aj text k piesni Studený štart zložil Roman Timko, ktorý má na konte väčšinu skladieb na aktuálnom albume V pôvodnom znení.

„Ak platí, že s jedlom rastie chuť, tak u nás je to stonásobne. Tým, že sme v rámci príprav na turné v totálnom finále, prichádzajú nápady a ďalšie úrovne kreativity spojené s novým albumom. Počas výroby vizualizácií na turné prišiel režisér Juraj Lehotský s nápadom klipu k piesni Studený štart,” prezradil líder kapely NO NAME Igor Timko.

NO NAME sa stretli vo Vysokých Tatrách, kde si vyčlenili tri dni na finálne postprodukčné práce na turné. Pri vymýšľaní konkrétnych „čísiel” napadli Juraja Lehotského vychytávky, ako vytvoriť videoklip k piesni Studený štart.

„Začali sa diať neuveriteľné veci, genialita Juraja Lehotského v priamom prenose. Hra so svetlom, s premietačkou, efekty, voda a k tomu technológie, ktoré dnes dokážu fantasticky slúžiť, za podmienky, že viete čo chcete. Klip vyzerá súčasne, dokonale vyjadruje stav ľudskej mysle. Myšlienky, vplyvy, flashbacky, nie je skrátka jednoduché, roztriediť si vlastné myšlienky…” konštatuje Igor Timko.

členovia skupiny No Name
(Zdroj: NO NAME)

Spolupráca s režisérom je prínosom pre obe strany

Igor Timko, Dušan Timko, Ivan Timko, Roman Timko, Zoli Šallai a Pavol Jakab si spoluprácu s režisérom Jurajom Lehotským nevedia vynachváliť.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Nový okruh obľúbenej cyklotrasy vás povedie po stopách histórie: Prepojí dva krásne hrady

„Spolupracuje sa nám perfektne, až pri exponovaných situáciách zistíš, kto pracuje so skutočným nasadením a kto dokáže doslova vykúzliť len vďaka kreativite a skúsenostiam z nemožného jedinečné. Mať k dispozícii obrovský štáb, a všetky vymoženosti po ruke je jedna vec, ale byť z fleku plný inšpirácie a vzápätí vymyslieť ako zrealizovať svoje myšlienky je proste neuveriteľná šikovnosť. Juraj Lehotský je proste nevyčerpateľná studnica nápadov,” chváli spoluprácu Igor Timko.

Skladby z nového albumu aj všetky hity kapely zahrajú chalani naživo na jarnom turné NO NAME & NOCADEŇ V Pôvodnom znení tour 2024.

Sledujte náš Facebook

Zdroj: Tlačová správa/Predpredaj.sk
Odporúčame