Hľadáme najlepší veľkonočný recept: Pošlite nám ten svoj a zapojte sa do súťaže o skvelé ceny!

plnené vajíčka veľkonočný recept

Hľadáme najlepší veľkonočný recept! (Zdroj: Freepik/wirestock)

Jar sa za oknami už rozbieha, všade počuť štebotanie vtákov a pomaly ale určite sa blížia Veľkonočné sviatky. Určite si už aj vy pripravujete svoje obľúbené recepty. Pokiaľ sa s nimi chcete podeliť, máme pre vás skvelú príležitosť, aká sa len tak nevidí!

V spolupráci s našimi partnermi vám prinášame súťaž o najlepší veľkonočný recept! Počas nasledujúcich týždňov naša porota vyberie niekoľkých z vás, ktorých recept bude uverejnený v článku na webe. Na záver, vo veľkom finále, majú až traja z vás šancu získať vecné ceny. O výhercoch rozhodnete vy svojím hlasovaním.

Ak sa chcete zapojiť, stačí, ak nám pošlete fotografiu a postup vášho obľúbeného veľkonočného receptu e-mail plnielanu@plnielanu.sk, prípadne do správy na našich sociálnych sieťach.

Vyhrať môžete:

1. miesto

2. miesto

3. miesto

Fotografie a postupy môžete posielať od 21. marca do 10. apríla. Každý týždeň uverejníme v článku na webe niekoľko receptov, z ktorých budeme vyberať finalistov. V poslednom kole súťaže vyberiete víťazov vy svojim hlasovaním! Výsledky hlasovania a výhercovia budú zverejnení 18. apríla. Presné pravidlá súťaže nájdete tu.

Sponzormi tejto súťaže sú spoločnosti Powerlogy, Delimano, Záhradkársky obchod a kníhkupectvo Albatrosmedia. Tešíme sa na vaše inšpirácie!

logá sponzorov súťaže
Zapojte sa do našej súťaže o skvelé ceny! (Zdroj: Sponzori súťaže)
Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame