Hľadáte novú lásku na online zoznamke? Máme pre vás 5 skvelých tipov na randenie vo vyššom veku!

Senior couple holding wine glasses during relationship celebration in kitchen in the evening. Elderly couple sitting at the table in dining room , talking, enjoying the meal,

Láska kvitne v každom veku. Ak sa pokúšajte nájsť si partnera, no stále sa vám nedarí, nemali by ste to tak ľahko vzdávať. Online zoznamky sú priestorom, kde aj vy môžete nájsť lásku. Portál Seniornews pripravil skvelé tipy, s ktorými vám randenie pôjde opäť ako zamladi. Ani sa nenazdáte a bude ruka v rukáve!

Nie je to len o šťastí

Pri zoznamovaní sa v online svete skutočne nemôžete čakať, že ten pravý sa len tak objaví. Nie je to nemožné, no svoje šance určite zvýšite, keď budete aktívnejší. Skúste si napríkad častejšie meniť profilovú fotku a aktualizovať svoj profil. Zapáčil sa vám niekto? Nebojte sa ho osloviť aj vy! Možno by si myslel, že u takej hviezdy ako vy nemá vôbec šancu – ukážte mu, že sa mýli.

Nemajte predsudky

Každý máme svoje chyby, preto treba brať ľudí takých akí sú. Na žiadnej zoznamke nenájdete ideálneho partnera, ktorý by vám vyhovoval po každej stránke. Môže to byť vzhľad, nejaká povahová črta alebo spôsob vyjadrovania sa. Aj keď však nebude vaše predstavy spĺňať na sto percent, mali by ste mu dať šancu. Šťastie predsa nespočíva v tom, či niekto nosí značkové oblečenie alebo prehnane gestikuluje.

Pozitívny prístup

Nie každé stretnutie dopadne dobre. Môže sa stať, že po nejakom čase zanevriete na celé randenie a nebudete sa už chcieť stretnúť s nikým. Je úplne v poriadku dať si od zoznamiek na chvíľu prestávku, rozhodne by ste to však nemali zakvačiť na klinec. Pozitívny prístup a dobrá nálada budú určite pre každého charizmatické.

Rozšírte svoje obzory

Nepozerajte sa na svet s klapkami na očiach. Možno máte typ, ktorý preferujete. To však neznamená, že si vaše srdce nemôže získať aj niekto úplne iný. Skúste sa istý čas vôbec nepozerať na fotku človeka, len na jeho slová a prístup k životu. Vášho budúceho partnera si rozhodne nájdete skôr, ako keď sa budete zameriavať len na jednu vec.

Nebojte sa zažiariť

Ste silný a odhodlaný človek – ukážte svetu, čo vo vás je! Váš profil nie je len miesto, kde zhrniete fakty o vašom živote. Je to možnosť vyniknúť a upútať vášho budúceho partnera. Nebojte sa popustiť uzdu fantázii a dajte zo seba von vašu kreatívnu stránku. Skúste ho napríklad napísať formou básne alebo v hádankách. Určite niekoho upútate!


Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: plnielanu.sk, seniornews.com
Odporúčame